100 salonai siūlantys paslaugą: kūno procedūros rajonas: Kaunas

Grožio Limfa

5,0
127 atsiliepimai
Naujamiestis, Kaunas
Rodyti žemėlapyje
Ne piko ir paskutinės minutės nuolaidos
Lipozero procedūra 30 min - 1 val 30 min
nuo 35€
Konsultacija dėl kūno procedūros parinkimo 20 min
nuo 0,90€
sutaupykite iki 10%
Skubėkite! Lipozero procedūra pasirinktai zonai 30 min
30€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:3020:00
AntAntradienis
08:3020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:3018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Palepinkite save grožio salone Grožio Limfa, kuris yra įsikūręs Kauno centre, Kęstučio gatvėje. Kūno formavimas, anticeliulitinė procedūra bei limfodrenažinis masažas - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
Grožio Limfa yra lengva pasiekti autobusais: 6, 6A, 18, 23, 29, 35, 35A, 37, 39, 40, 42, 46, 47, 57 bei troleibusais: 1, 5, 7, 13, 16 (L. Sapiegos g. st.)


Komanda:
Meistrė yra patyrusi ir kruopšti savo darbo specialistė, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: draugiška ir profesionali.
  • Specializacija: liekninančios procedūros, celiulito gydymas, limfodrenažas, vakuminis masažas, Vacuslim48 profesionali lieknėjimo ir anticeliulitinė procedūra, kavitacija, radijo dažnio ir lipozero procedūros.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.
  • Papildomi akcentai: šalia galima rasti nemokama parkingo aikštelę, salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.
  • Kalbos: lietuvių, anglų, rusų.

Ingri studio

5,0
195 atsiliepimai
Naujamiestis, Kaunas
Rodyti žemėlapyje
Raumenų ryškinimo procedūra, odos stangrinimas,riebalinio sluoksnio mažinimas - EMSzero aparatu 30 min
20€
35€
Raumenų ryškinimo procedūra, pasirinktinai dviem kūno zonom.1 val
30€
60€
Limfodrenažinis masažas + elektrostimuliacija- raumenų ryškinimas, riebalinio sluosnio mažinimas.1 val 15 min
35€
60€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0022:00
AntAntradienis
08:0022:00
TrečTrečiadienis
08:0022:00
KetvKetvirtadienis
08:0022:00
PenktPenktadienis
08:0022:00
ŠeštŠeštadienis
08:0022:00
SekmSekmadienis
08:0022:00

Palepinkite save Ingri studio, kuri yra įsikūrusi Kauno miesto centre. Veido valymas, aparatinės veido procedūros bei kūno limfodrenažinis masažas - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
Ingri studio yra lengva pasiekti autobusais: 6, 6A, 18, 23, 29, 35, 35A, 37, 39, 40, 42, 46, 47, 57 bei troleibusais: 1, 2, 5, 7, 14, 15 (Muzikinis teatras st.).

Komanda:
Meistrai yra patyrę ir kruopštus savo darbo specialistai, kurie užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki, šilta.
  • Specializacija: veido valymai, procedūros pagal odos tipą, aparatinės veido procedūros, kūno limfodrenažinis masažas, kūno radio dažnis, Emszero kūno magnetinė stimuliacija.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Dives, Atache,Tebiskin, produktai.

Kristina Lapės Oda

5,0
56 atsiliepimai
Aleksotas, Kaunas
Rodyti žemėlapyje
Nugaros odos valymas (Kaina nuo 50 - 60 EUR)1 val 45 min
10€
60€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0022:00
AntAntradienis
10:0022:00
TrečTrečiadienis
10:0022:00
KetvKetvirtadienis
10:0022:00
PenktPenktadienis
10:0022:00
ŠeštŠeštadienis
10:0022:00
SekmSekmadienis
10:0022:00

Tai vieta, kur grožis susitinka su ramybe.

Jaukus ir naujas grožio salonas įsikūręs Veiverių g. 50, vos nusileidus nuo Aleksoto kalno. Patogus susisiekimas, nemokamas parkavimas klientams - kad kiekvienas apsilankymas būtų be rūpesčių. (Kai atvažiuosite matysite lentelę "tik namo gyventojams" - drąsiai parkuokitės, tai jums skirtos vietos ;) )

Patarimai atvažiuojantiems su automobiliu:

  • Nusileidus nuo Aleksoto kalno už antrojo šviesoforo sukti į kairę galima
  • atvažiuojant nuo Marvelės patariama važiuoti antra eismo juosta ir sukti į dešinę link Aleksoto tilto, o ne į kairę į Aleksoto kalną. Ir tuomet iškart už perėjos sukite į kairę.

Artimiausias viešasis transportas:

Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 6, 6A, 6B, 20, 26, 31, 31A, 42 (Vytauto Didžiojo tiltas st.)

Salone atlieku profesionalias veido odos priežiūros procedūras: valymus, drėkinimą, cheminius pilingus, pigmentacijos šviesinimą, mezoterapiją su mezopenu. Taip pat kviečiu pasimėgauti Kobido, klasikiniu veido, dekolte ir galvos masažu.

Veriu auskarus su saugia STUDEX sistema į ausies spenelį. Į kremzlinę dalį veriu kateteriu. Atlieku moterų pilnas ir vyrų (išskyrus imtynias zonas) depiliacijas aukščiausios kokybės Lycon vašku.

Mano darbas - tai mano meilė. Kiekvieną procedūrą atlieku su rūpesčiu, šiluma ir nuoširdumu, kad jaustumėtės ne tik gražūs, bet ir atsipalaidavę.

Be veido procedūrų ir masažų, mūsų salone dirba ir:

  • Antakių meistrė, atliekanti atakių formavimą, dažymą bei laminavimą, taip pat blakstienų laminavimą.
  • plaukų meistrė, kuri atlieka gydomąsias plaukų procedūras, tiesinimą ir plaukų priauginimą.
  • visažistė, pasiruošusi paryškinti jūsų grožį ypatingoms progoms.

Visos paslaugos - vienoje vietoje, kad sutaupytumėte laiką ir galėtumėte mėgautis grožio ritualais be streso.

Jei reikia konsultacijos ar norite užsiregistruoti, skambinkite telefonu +370 645 755 16