Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Lietuva
Filtrai
Rūšiuoti

Liekninamoji procedūra Lietuva

Radome 7 salonus(-ų)

Rūšiuoti pagal
Vieta

Ledi Forma

4.7 108 atsiliepimai
More details
Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2014 metų sausį. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija. Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo ir plaukų stilisto paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras. Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai su ROLL ACTIVE bei treniruotės vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE. Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir plaukų kirpimui.
Vacu Activ procedūrų abonementas
30 min
Sutaupykite iki 30% nuo 12 €
Rodyti visas paslaugas...

Masažo Klinika

4.8 604 atsiliepimai   Paskutinės minutės
More details
„Masažo klinikoje“ pagrindinis dėmesys yra skiriamas medicininio gydomojo masažo procedūroms, kurie atliekami rankomis. Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai. Masažuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetetingai atlieka ne tik masažą, bet ir esant būtinumui konsultuoja bei suteikia kinezeterapinius, mankštos patarimus atsižvelgiant į esamą problemą.
Masažas aparatu "Fit Roll"
45 min
Sutaupykite iki 55% nuo 5,40 €
2 mėn. abonementas masažui aparatu "Fit Roll"
45 min
Sutaupykite iki 55% nuo 63 €
Rodyti visas paslaugas...

SPA Santé

4.8 76 atsiliepimai
More details
Mūsų pagrindinės veiklos sritys – tai lieknėjimo ir celiulito gydymas ir „anti-age“ jauninančios procedūros, SPA procedūros. Mūsų salone naudojama klasikinė bei naujausių technologijų įranga iš Europos gamintojų. Mūsų sukaupta patirtis padeda parinkti individualius procedūrų kompleksus. Mes jau pardavėmė virš 470 lieknėjimo ir celiulito gydymo programų. Mūsų klientai drąsiai rekomenduoja mus savo draugams. Sudaromos individualios lieknėjimo ir celiulito šalinimo programos. Lieknėjimo programa gali būti koreguojama stebint tarpinius kliento rezultatus. Patikėkite savo kūno formas lieknėjimo ekspertams.
Trés beau procedūra suglebusiai rankų odai
40 min
nuo 35 €
Vakuuminis masažas
30 min - 45 min
nuo 33 €
Forme parfaite karštas kompleksas
1 val 20 min
60 €
Rodyti visas paslaugas...

Viktorijos grožio oazė

4.9 87 atsiliepimai
More details
Maloni ir jauki vieta norintiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti grožio procedūromis.
Liekninamasis šveitimas, įvyniojimas, masažas
1 val
nuo 35 €
Rodyti visas paslaugas...

Studio Figura Žaliakalnis

Nėra atsiliepimų
More details
1-INDIVIDUALI-40/99-BENDRA
1 val
1 €
Rodyti visas paslaugas...

Health&Beauty Therapy by Ispado

5.0 6 atsiliepimai
More details
„Health & Beauty therapy by Ispado“ – tai Kauno senamiestyje įsikūręs grožio ir sveikatinimo terapijos centras, kuriame dirba profesionalios kosmetologės, kūno ir veido masažo specialistai. Visos procedūros atliekamos tik su prabangia, profesionalia kosmetika iš Prancūzijos GEMOLOGY.
Abnominalinė pilvo plastika
45 min
35 €
Rodyti visas paslaugas...

Beauty Center (Bajorų kelias)

3.1 4 atsiliepimai
More details
„Beauty Center" siūlo Jums bent trumpam pamiršti savo rūpesčius ir pasinerti į malonias procedūras! Salone atliekamos įvairios grožio paslaugos: stilingi kirpimai, Jet Peel, I-Lipo laser, manikiūras, pedikiūras. „Beauty Center" siūlo daugelį kosmetologo ir visažisto paslaugų, dirbama su profesionalia izraelietiška „HL" kosmetika.
Vakuuminis masažas B-flexy
1 val
20 €
Rodyti visas paslaugas...
Luktelėkite...