Moterų depiliacija vašku
rajonas: Kaunas
Data nesvarbu
Moterų depiliacija vašku
214 salonai, siūlantys:

moterų depiliacija vašku rajonas: Kaunas

Pjesė Kaunas

4,9
362 atsiliepimai
Naujamiestis, Kaunas
Rodyti žemėlapyje
Bikini zonos depiliacija vašku1 val
nuo 20€
Rankų ir pažastų depiliacija vašku 20 min
nuo 12€
Kojų depiliacija vašku 20 min - 1 val
nuo 15€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Ateikite ir atraskite draugišką atmosferą „Pjesė Kaunas“. Įstaiga įsikūrusi Kaune, kur Jus pasitiks Eglė ir kosmetologė Ingrida, jos visapusiškai išklausys Jūsų poreikius. Norite pasilepinti paprastu ar modeliniu kirpimu,plaukų procedūromis,dažymu, ar visapusiškomis veido odos procedūromis ? Pjesė Kaunas – idealus adresas!

Eglė +37068664310



Artimiausias viešasis transportas:
Vos minutė pėsčiomis iki Muzikinio teatro autobusų stotelės. 6, 6A, 18, 23, 29, 35, 35A, 37, 39, 40, 42, 46, 47, 57 bei troleibusais: 1, 2, 5, 7, 14, 15.

Komanda :

Kirpėja - stilistė, plaukų kirpimai, dažymai, šukavimas, ilgalaikis garbanojimas. Plataus profilio kirpėja, darbo patirtis virš 20 metų. +37068664310

Kosmetologė. Išsilavinimas - Vilniaus edukologijos universitetas - biologijos mokslų specialybė, Kauno medicinos ir socialinių mokslų kolegija - kosmetologės specialybė. Patirtis virš 20 metų.


Kas mums patinka:

  • Atmosfera: Tai išskirtinė aplinka, sukurta Jūsų privatumui ir ramybei, pačiame Kauno centre.
  • Specializacija: kirpimus, dažymus, vyriški ir vaikiški kirpimai, ilgalaikius garbanojimus ir šukavimus. Kosmetologė specializacija-veido odos mechaninis,rūgštimis,ultragarsinis,kombinuotas valymas,įvairiapusės veido procedūros, antakių korekcija, depiliacija, makiažas.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: Wella, AlfaParf, Milkshake kosmetika, Innoav esthetics, Guinot, Bernard Cassiere, Dr.Renaud, Anna Lotan, Bioline Kosmetika.

MB BEAUTY AESTHETIC

5,0
222 atsiliepimai
Aleksotas, Kaunas
Rodyti žemėlapyje
Kojų depiliacija vašku 30 min - 40 min
nuo 20€
Bikini zonos depiliacija vašku 40 min
nuo 25€
Veido depiliacija vašku 10 min - 25 min
nuo 10€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0016:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0016:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0015:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

Pasirūpinkite savo išvaizda MB BEAUTY AESTHETIC salone, kuris yra įsikūręs Kaune. Antakių mikropigmentacija, veido depiliacija bei auskarų vėrimas - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Atsiskaitant salone galimas atsiskaitymas grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Artimiausias viešasis transportas:
Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 6, 6A,6B, 20, 20A, 26, 31, 31A, 42 (S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas).

Komanda:
Meistrė yra savo darbo profesionalė, Inga Raudienė- turinti daugiau nei 20 metų patirtį grožio industrijoje. Meistrė baigusi Kauno kolegiją, įgijusi kosmetologo, technologo laipsnį, turinti medicininį išsilavinimą kuris užtikrins dėmesingumą, kokybę ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: rami ir profesionali.
  • Specializacija: auskarų vėrimas, permanentinis makiažas, blakstienų priauginimas, laminavimas, presoterapijos masažas su oksigenu, veido ir kūno depiliacija ir kt.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalūs prekių ženklai ir produktai. Auskarai naudojami iš titano metalo arba medicininio metalo.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Grožio estetika Kaune

5,0
355 atsiliepimai
Senamiestis, Kaunas
Rodyti žemėlapyje
Pilvo depiliacija 30 min
15€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0020:45
AntAntradienis
12:0020:45
TrečTrečiadienis
10:0020:45
KetvKetvirtadienis
12:0020:45
PenktPenktadienis
10:0020:45
ŠeštŠeštadienis
10:0016:30
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio estetika Kaune yra vienas iš salonų turinčių Kaune vos kelių minučių nuo Istorinės LR Prezidentūros parko. Veido masažas, intensyviai drėkinanti veido procedūra ir blakstienų gydymas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

Grožio estetika Kaune yra lengvas pasiekti autobusas: 23, 29G, 35, 35A, 37, 39, 40, 46, 47, 57G. Troleibusai: 1, 2, 5, 7, 14, 15. Vilniaus g.

Komanda:

Inga, grožio estetikė, dirbanti kosmetologijos srityje. Daugelį metų siekianti svajonės, todėl išsilavinimas yra labai svarbus, kad būtų profesionalus specialistas ir galėtų kokybiškai atlikti procedūras savo klientams.

Baigusi LSMU sveikatos bakalaurą, vėliau žinias gilinusi ir baigusi “Sveikatos ir vadybos magistrą”. Kauno kolegijoje “Bendrosios praktikos slaugą”. Savo žinias tobulinti, todėl lankosi nuolat seminaruose bei mokymuose.

Meilė darbui, tai siekiamybė, jog individualiai kiekvienam klientui rastų tikslą sprendimą, pritaikant žinias bei patirtį!

Kas mums patinka:

  • Specializacija: veido valymo procedūros, nugaros valymas, rugštinės veido procedūros, guinot procedūros, mezoterapijos procedūros, veido masažai, atpalaiduojantis/relax veido masažas, aparatinės veido procedūros, viso kūno pilingas, ilgalaikis antakių dažymas, blakstienų dažymas ilgalaikiais dažais, antakių korekcija pincetu/vašku, depiluiatrija), Hydra active/N/Beautriacija sensacija/Timelees kokteilių įvedimas.
  • Atmosfera: gera nuotaika, nuoširdumas, profesionalumas.
  • Produktai bei prekiniai ženklai: LA Colline, Guinot, ANNA LOTAN, Exuviance, Oda, Noon, Jas Marini.
1
234
11
2