Nagų lako (gelinio) nuėmimas
rajonas: Šeškine, Vilnius
Data nesvarbu
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
10 salonai, siūlantys:

nagų lako (gelinio) nuėmimas rajonas: Šeškine, Vilnius

Manikiūras ir pedikiūras meistrė Anastasija

4,9
768 atsiliepimai
Šeškine, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ilgalaikio lako nuėmimas (rankų nagų) ir formos suteikimas 30 min
13€
Ilgalaikio lako nuėmimas (kojų nagų) ir formos suteikimas 30 min
13€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
07:0023:00
AntAntradienis
07:0023:00
TrečTrečiadienis
07:0023:00
KetvKetvirtadienis
07:0023:00
PenktPenktadienis
07:0023:00
ŠeštŠeštadienis
07:0023:00
SekmSekmadienis
07:0023:00

Palepinkite save moderniame grožio salone Manikiūras ir pedikiūras - meistrė Anastasija, kuris yra įsikūręs Šeškinėje Vilniuje, vos kelių minučių atstumu nuo Šeškinės poliklinikos. Klasikinis manikiūras, nagų priauginimas bei nagų dailė - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

Manikiūras ir pedikiūras - meistrė Anastasija yra lengva pasiekti autobusais: 25, 48, 75 ir 87. Paberžės stotelė.

Komanda:

Meistrė yra patyrusi, draugiška specialistė, kuri pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni ir profesionali.
  • Specializacija: geliniai nagai, kūrybiškas nagų lakavimas, bet koks dizainas, antakių dažymas, aparatinis pedikiūras su aukštos kokybės kosmetika.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais.
  • Papildomi akcentai: arbata, kava, saldainiai, taip pat galite ateiti su vaikais.

Oleksandra

4,9
457 atsiliepimai
Justiniškes, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ilgalaikio lako nuėmimas (rankų nagų) 30 min - 1 val
nuo 10€
Ilgalaikio lako nuėmimas (kojų nagų) 30 min
10€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00

Побалуйте себя в современном салоне красоты «Мастер Александра», расположенном в Вильнюсе. Аппаратный маникюр, классический педикюр и наращивание ногтей.

До ближайшей остановки общественного транспорта к моей сестре Александре легко добраться на автобусе: Rigas 16, 19, 55, 46, 48, 43, 2G.

+37064872339 Олександра

tiktok.com/@leksandra386 - роботы мастера

Команда:

Мастер — опытный, доброжелательный специалист, который позаботится о том, чтобы клиенты получали качественное и профессиональное обслуживание.

Что нам нравится:

  • Атмосфера: современная и профессиональная.
  • Специализация: маникюр и педикюр.
  • Используемые бренды и продукты: салон работает только с профессиональными инструментами, одноразовыми или дезинфицированными и стерильными инструментами, а также профессиональной косметикой.
  • Дополнительные преимущества: удобный доступ к общественному транспорту.
  • Язык: русский.

Ju.nails

5,0
15 atsiliepimai
Akropolis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ilgalaikio lako nuėmimas (kojų nagų) 40 min
10€
Ilgalaikio lako nuėmimas (rankų nagų) 30 min
10€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
09:0021:00
PenktPenktadienis
09:0017:00
ŠeštŠeštadienis
09:0017:00
SekmSekmadienis
09:0017:00

!!! SVARBI INFORMACIJA Šią savaitę (iki sausio pabaigos) dirbu dabartiniame salone( laisvės pr 71b). Visi klientai, užsirašę sausio mėnesiui, bus priimti tuo pačiu adresu. Nuo vasario 1 d. dirbsiu kitame salone, kitoje vietoje. Naujas adresas: Ozo g. 20–15, 2 aukštas. Visa informacija Treatwell platformoje bus atnaujinta per artimiausias kelias dienas. Prašau sekti atnaujinimus.

Kviečiu Jus į savo jaukų kabinetą, tai nedidelė, bet šilta erdvė, kurioje visuomet laukia jauki atmosfera, šiltas bendravimas bei gardi kava ar arbata. Čia galite pasirinkti, ar norisi lengvo, jaukaus pokalbio, atviros širdies išsipasakojimo, ar ramios tylos valandos tik sau.

Mano tikslas – kad iš procedūros išeitumėte ne tik pasipuošę, bet ir pailsėję, atsipalaidavę bei su geromis emocijomis. Kiekvienu klientu rūpinuosi taip, lyg jis būtų pats artimiausias, todėl kiekvienas apsilankymas tampa ypatingu laiku sau.

Komanda:
Esu Juta , profesionali manikiūro ir pedikiūro meistrė, taip pat atlieku antakių bei blakstienų dažymą. Grožio srityje dirbu su meile, kruopštumu ir atsakomybe, nes man svarbiausia – ne tik kokybiška paslauga, bet ir gera kliento savijauta.

Kaip mus rasti:( Nauja lokacija)

Adresas: Ozo g. 20–15, 2 aukštas. Pastatas yra prie pagrindinės Ozo gatvės, šalia servisų ir biurų yra iškaba sporto klubas, ten ir yra įejimas.(Bus įkeltos nuotraukos) Kitoje gatvės pusėje yra prekybos centras „Akropolis“.


Artimiausias viešasis transportas: stotelė – „Šeškinės kalvos“, apie 50 m nuo pastato. Kursuoja autobusai- 3G, 7, 24, 46, 52.( autobusai)

Socialiniai tinklai:

instagramas- ju.nails_lt tel.: +37060952952

Rezervuojantis pirmam vizitui , telefonu ar instagramu taikoma 10% nuolaida !