Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Filtrai
Patikslinti...
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Pedikiūras Žirmūnai, Vilnius

Vieta
Paieškos atstumas
Rezultatų filtrai
Baigta
Data ir laikas
Nuolaidos
Kainų rėžis
€0 - €300
Radome 9 salonus(-ų)
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

5 Stars grožio studija

Info
4.9 123 atsiliepimai
Pilnas pedikiūras + gelinis lakavimas
1 val 30 min
35 €
Pilnas pedikiūras su lakavimu + Kojų nagų korekcija geliu
2 val
50 €
Express pedikiūras + gelinis lakavimas
1 val
30 €
Rodyti visas paslaugas...

Albertina

Info
4.7 49 atsiliepimai
Grožio salonas Albertina įkurtas 1998 m., ir iki šių dienų sėkmingai dirbame Jums. Grožio salone dirba profesionalūs, turintys patirties meistrai. Taip pat dirba aukštos kvalifikacijos specialistės. Mūsų salone teikiamos kirpimo, makiažo, kosmetologo, manikiūro, pedikiūro bei daug kitų paslaugų. Pas mus dirbama su profesionaliais produktais kaip "Keune", "Nioxin", "Marakesh", "Schwarzkopf" ir kitomis firmomis. Grožio salone Albertina klientai yra visuomet laukiami. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti!
Pedikiūras su lakavimu
1 val 20 min
20 €
Express pedikiūras
40 min
12 €
Higieninis pedikiūras
1 val
18 €
Rodyti visas paslaugas...

T.A.D.A.

Info
5.0 56 atsiliepimai
T.A.D.A. grožio salonas teikia aukštos kokybės paslaugas, ardo įprastinę tradicinių grožio salonų sampratą, taiko originalias interpretacijas, kuria naują stilingai harmoningos estetikos ideologiją. Suburta profesionali grožio specialistų komandą, ir ištobulintos aukštų estetikos technologijų ...
Kojų nagų sutvarkymas su paprastu lakavimu
1 val 20 min
20 €
Kojų nagų sutvarkymas su geliniu lakavimu
1 val 30 min
35 €
Kojų nagų sutvarkymas be lakavimo
1 val
18 €
Rodyti visas paslaugas...

Ledi Forma

Info
4.8 75 atsiliepimai
Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2014 metų sausį. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija. Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo ir plaukų stilisto paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras. Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai su ROLL ACTIVE bei treniruotės vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE. Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir plaukų kirpimui.
Pedikiūras express ( be pėdų tvarkymo, be lakavimo)
40 min
15 €
Pedikiūras
1 val 15 min
19 €
Rodyti visas paslaugas...

Sakura beauty studio | Loft Town

Info
4.1 5 atsiliepimai
SAKURA BEAUTY Grožio salonas “Sakura beauty“ , lyg žydinčių japoniškų vyšnių žiedai, simbolizuoja natūralų grožį, moteriškumą, jaunystę ir atsinaujinimą. Tūkstančius metų Japonijoje augančios sakuros, pasak japonų religiją yra reprodukcijos ir naujo gyvenimo simbolis. Dvasiniame lygmenyje sakuros primena jog gyvenimas yra trumpas ir gražus. Jis tarsi vyšnių žiedai, kurie nuo medžių nukrinta po kelių dienų... Moters grožis kaip ir vyšnios žiedas yra trapus ir turi būti puoselėjamas kiekvieną dieną. Mūsų meistrės pasitelkusios savo profesionališkumą išryškins jūsų žavesį, apgaubs jaukia atmosfera ir leis pasijusti kaip namuose. Jūsų grožį prikelsime naujai jaunystei, iš salono išeisite gaivios tarsi ką tik pavasarį atgimęs sakuros žiedlapis.
Klasikinis pedikiūras moterims su geliniu lakavimu
1 val 30 min - 2 val
30 €
Rodyti visas paslaugas...

Beauty Peak

Info
5.0 272 atsiliepimai
Jaunatvišką išvaizdą daugiausia lemia sveika gyvensena ir atidus rūpinimasis savimi. Labai svarbu kasdien puoselėti odą ir saugoti ją nuo žalingų saulės spindulių. Tai geriausias būdas pasirūpinti savo oda. Deja, to neužtenka. Labai svarbu kasdienę priežiūrą derinti su profesionaliomis inovatyviausiomis mūsų Grožio ir estetikos centre atliekamomis grožio procedūromis, tokiomis kaip metaterapija, krioterapija ar procedūros, atliekamos „LPG Cellu M6 Integral“ aparatu. Jos kiekvienai moteriai suteikia galimybę pasijusti gražesnei. „Beauty Peak“ sukurtas įžvelgti ir atskleisti prigimtinį kiekvienos moters grožį. Mes siūlome grožio procedūras, atliekamas geriausių specialistų, naudojančių inovatyviausią pasaulio įrangą ir pažangiausius produktus. Apie mūsų specialistų komandą ​Mes įkvepiame kiekvieną moterį jaustis gražia! Mes ne tik atskleidžiame Jums grožio paslaptis, bet ir mokome jį išsaugoti! „Beauty Peak“ specialistų siekis – puoselėti savitą kiekvienos moters grožį. Mums pavyko suderinti profesionalumą, patirtį, naujausias technologijas ir kokybiškus produktus. Grožis – ne prigimtinė dovana ar atsitiktinumas. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.
Pedikiūras su geliniu lakavimu/ Pedicure with gel nail polish
2 val
49 €
Aparatinis pedikiūras / Pedicure with apparate
1 val
40 €
Pedikūras su paprastu lakavimu / Pedicure with simple polish
1 val 30 min
39 €
Rodyti visas paslaugas...

Grožio ir estetikos studija "AiStudio"

Info
4.9 239 atsiliepimai
Higieninis pedikiūras
1 val - 2 val 15 min
nuo 30 €
Rodyti visas paslaugas...

Studio Le'Gracja

Info
5.0 56 atsiliepimai
Kokybė Estetika Profesionalus aptarnavimas atsižvelgiant į klientų norus bei poreikius
Pedikiūras
1 val 10 min - 1 val 40 min
nuo 35 €
Rodyti visas paslaugas...

SG grožio studija

Info
4.8 21 atsiliepimai
Pedikiūras
1 val 30 min
25 €
Rodyti visas paslaugas...
Luktelėkite...