481 salonai siūlantys paslaugą: veido masažas rajonas: Lietuva

Holistinė Studija Kintera

4,9
10 atsiliepimai
Senamiestis, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

AR DAŽNAI tenka girdėti žodžius - nieko nerandame, esate sveikas?

Ar norėtumėte gyventi pilnavertiškesnį, laimingesnį gyvenimą, užuot jautę nuolatinį stresą, nenugalimą skausmą, energijos stoką ar kankinantį nerimą, kuris atima iš jūsų galimybę gyventi taip, kaip iš tiesų norite?

Norite būti laisvas, lengvai judėti, nuveikti didelius ir prasmingus darbus, tačiau atrodo niekas nebegali padėti atgauti prarastos kontrolės ir atstatyti vidinę harmoniją. Ieškote švelnaus, natūralaus ir tausojančio jūsų kūną būdo.

Patikėkite savo problemas mums.

Holistinėje studijoje Kintera vertinamas natūralumas, holistinis požiūris į problemos visumą, pasitikėjimas bei autentika.

Remdamiesi ypatingu T. Myers sveikatinimo metodu, kai į žmogaus fizines ir psichosomatines problemas žiūrima kaip į vieną visumą, sprendžiame problemų atsiradimo esmę, ją suformavusius mechanizmus, užtikrindami ilgalaikį ir kokybišką poveikį.

Holistinės studijos Kintera metodika skiriasi tuo, kad sprendžiant kliento problemas atsižvelgiama į visą žmogaus sistemą, išnaudojant organizmo savireguliacijos mechanizmus, naudojant penkis pagrindinius jutimus (rega, klausa, uosle, lytėjimas ir skonis), užuot apsiribojant besiskundžiančiojo individualiais simptomais.

Studija taip pat taiko SI – sensorines integracijos principą, kurio metu sudaromas subalansuotas veiklų planas įtraukiant aktyvumą skatinančius, padedančius geriau susikaupti ir raminančius pratimus.

Mūsų unikalios metodikos ir patarimų dėka vėl galėsite tapti savimi. Uostamiesčio širdyje įsikūrusioje, jaukioje studijoje kiekvienu klientu rūpinamės kaip šeimos nariu, o išleidžiame tik pailsėjusį ir su gera savijauta. Jūsų komfortas mums be galo svarbus, todėl diagnostikai ir jūsų unikalaus sveikatinimo plano sudarymui skirsime tiek laiko, kiek tik jo reikės.

90% studijos klientų mus rekomenduoja savo artimųjų rate. Įsitikinkite šios ypatingos metodikos galia patys, pajuskite kaip priartėjate prie tikrojo savęs jau po pirmosios procedūros.

Leiskite mums išspręsti jūsų sveikatos nusiskundimus natūraliais, holistiniais, nemedikamentiniais ir neoperaciniais būdais. Rezervuokite susitikimą ar parašykite mums žinutę jau dabar!

Mielai lauksime svečiuose.

1
22
23
2425