17 salonai siūlantys paslaugą: veido pilingas šalia Tymo turgus, Vilnius

DE Legends barbershop

4,9
2900 atsiliepimai
Senamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Plaukų plovimas su masažu / Mini-Body Hair Washing Massage 25 min
11,99€
Galvos masažas / Head Massage 30 min
14,99€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0020:00

Mes iš tavęs padarysime šedevrą! „De Legends Barbershop“ – viena geriausių vietų Vilniuje vyrams ir berniukams pasirūpinti savo išvaizda. Apsilankydami galėsite atsipalaiduoti, sumažinti stresą, išbandyti naujų įvaizdžių bei smagiai praleisti laiką.

Mūsų salone taip pat galėsite įsigyti geriausių plaukų ir odos priemonių, o jauki atmosfera jus privers sugrįžti dar ne vieną kartą!

Taip pat teikiame specialias paslaugas jaunikiams jų didžiosios dienos proga. Ateidami pas mus pasirūpinsime jūsų nepriekaištinga išvaizda šią svarbią dieną.

O ką jeigu nežinote, kokį naują įvaizdį norėtumėte išbandyti ar kokio kirpimo norite? Jokių problemų! Mūsų kirpėjai įvertins jūsų plaukų tipą bei veido formą tuo suteikdami jums geriausią kirpimą ir stilių. Ateikite ir išbandykite "De Legends" patys!

Artimiausias viešasis transportas: autobusai 10, 33, ir 89. Stotelės pavadinimas: "Dailės akademija".

Komanda: Diego, Andres, David ir Camilo.

Salono atmosfera: moderni, stilinga ir erdvi.

Specializacija: vyrų kirpimas bei odos priežiūra.

Produktai bei prekiniai ženklai: American Crew, Dapper Dan, Reuzel ir Taylor of the old bond street.

Kosmetologė - vizažistė Neringa Šn

5,0
161 atsiliepimai
Senamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Kombinuotas veido valymas1 val 30 min
60€
Mechaninis veido valymas1 val 30 min
60€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
Uždaryta
TrečTrečiadienis
Uždaryta
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
Uždaryta
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Pasigražinkite ir atsipalaiduokite pas kosmetologę - vizažistę Neringą Šn., esančią Vilniuje, Senamiestyje netoli Aušros vartų bei Halės turgaus. Įvairūs veido masažai kaip Kobido, antakių procedūros ir makiažas - tai tik keletas paslaugų, kurias siūlo ši meistrė.

Artimiausias viešasis transportas:
Kosmetologę - vizažistę Neringą Šn lengva pasiekti autobusais nr. 53, 89 bei troleibusais nr. 1, 2, 7, 15, 20 (Gėlių stotelė) ir visu viešuoju transportu, kuris veža į Vilniaus autobusų/geležinkelio stotį, nes iki salono 6min pėsčiomis , apie 600 m.

Komanda:
Meistrė Neringa grožio srityje dirba jau daugiau nei 8 metus bei yra nuolat tobulėjanti.

Kas mums patinka:

Atmosfera: jauki, šviesi, maloni.
Specializaacija: veido masažai, antakių bei blakstienų procedūros, makiažas, veido odos priežiūra.
Prekių ženklai ir naudojami produktai: grožio salone yra naudojami tik profesionalūs prekių ženklai.
Papildomi privalumai: salone kartais būna šuo, todėl meistrė prašo klientų esant alergijai pranešti iš anksto.
Kalbos: lietuvių, anglų bei rusų - minimaliai.

Kosmetologė - Anna

5,0
146 atsiliepimai
Naujamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Cheminis/ rūgštinis pilingas BioRePeelCL3/химический,кислотный пилинг-БИОРЕПИЛ1 val 20 min - 1 val 35 min
nuo 60€
Mechaninis veido valymas/ механическая чистка лица1 val 30 min
60€
Rūgštinis veido valymas/кислотная чистка лица1 val 20 min
65€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
09:0020:00

Sveiki visi, esu kosmetologė, grožio terapeutė.

Вы получили академию «Эстетика», получили диплом INFA Tarptautinį Grožio esteticos, Esu Grožio терапевта.

Косметология вьетнамских косметических средств, косметических средств CIDESCO.

(Международный комитет эстетики и косметологии). Nuolat tobulinu savo žinias Seminuose. Наслаждайтесь профессиональной косметикой.

У вас есть клиенты, которые могут добиться хорошего результата. Это будет очень хорошо!

Техники массажа Ишманау: классификация, обмен веществ, лимфодренаж и ведо-массаж. Pasiekite prabangų atsipalaidavimą и akimirksniu результат!

Будьте осторожны, когда вы хотите, чтобы ваши друзья были в восторге, и это было, когда это было вашими руками!!!

Обязательно проконсультируйтесь, проконсультируйтесь и получите карту! Лаукю Юсу Жинучю.

Beauty Splash

4,6
106 atsiliepimai
Senamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Kombinuotas veido valymas2 val
60€
Mechaninis veido valymas1 val 30 min
60€
Gentle Peel švelnus rūgštinis veido valymas1 val
55€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0016:00

Palepinkite save Beauty Splash grožio salone, Vilniuje.

Komanda:

Grožio salono kolektyvas – tai kūrybingų ir profesionalių meistrų komanda, kuri kiekvieną dieną įkvepia grožiui ir elegancijai. Kiekvienas specialistas ne tik puikiai išmano savo amatą, bet ir sukuria unikalią patirtį kiekvienam klientui, pritaikydamas naujausias tendencijas ir asmeninius pageidavimus. Mūsų tikslas – padėti jums atskleisti ir pabrėžti natūralų grožį, suteikiant aukščiausios kokybės paslaugas su šiluma, rūpesčiu ir nepriekaištingu stiliaus pojūčiu.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: rami ir profesionali.
  • Specializacija: plaukų priežiūra, nagų priežiūra, kosmetologija ir veido masažas.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalūs prekių ženklai ir produktai. Wella, Four reasons, Nashi Argan, Kevin Murphy, Olaplex, Dermapenworld, THALION, ODA professional, PB serum, Manucurist. Artimiausias viešasis transportas: Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 1G, 2G, 11, 53, 88 bei troleibusais: 1, 2, 7, 15, 20 (MO muziejus st.).

DermaSkin 2002

5,0
2 atsiliepimai
Mindaugo Maxima, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Kombinuotas veido valymas + kaukė1 val 30 min
80€
Mechaninis veido valymas + kaukė1 val 30 min
80€
SOTHYS DVIGUBO ŠVEITIMO PROCEDŪRA1 val 30 min
100€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
Uždaryta
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
Uždaryta
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0015:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

"DermaSkin" – estetinės kosmetologijos namai

„DermaSkin“ – daugiau nei grožio erdvė. Tai estetinio meistriškumo namai, kuriuose naudojamos tik prabangiausios, mokslu pagrįstos kosmetikos priemonės. Čia dirbama su išskirtinėmis kosmetikos linijomis, kurių sudėtis paremta aukščiausiomis technologijomis, inovatyviais metodais ir itin veiksmingais ingredientais.

Šių namų įkūrėja – tarptautiniu mastu pripažinta kosmetologė Rūta Mažeikienė. Kartu su ja dirba jos mokinė ir kolegė Lina Ramanauskienė – kosmetologė, turinti lietuvišką kosmetologijos diplomą, tarptautinius CIDESCO bei INFA Platinum Master diplomus ir esanti prestižinio kosmetologų konkurso „Pelenė“ III vietos laimėtoja.

Mokytojos ir mokinės sąjunga virto ypatingu bendradarbiavimu – ne kiekviena mokytoja tampa kolege, ne kiekviena mokinė – partnere. „DermaSkin“ komanda sukūrė savo kelią.

Kiekviena procedūra čia – individualizuotas ritualas, atliekamas pagal Rūtos Mažeikienės ir tarptautinių kompanijų patobulintus protokolus, su ypatingu dėmesiu žmogui, jo odai ir vidinei ramybei.

Čia verta užsukti ne todėl, kad reikia. O todėl, kad verta.