57 salonai siūlantys paslaugą: kūnas rajonas: Senamiestis, Vilnius

Lotus Masažas

4,8
468 atsiliepimai
Senamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Modeliuojantis anticeliulitinis masažas1 val
nuo 45€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
11:0020:00
AntAntradienis
11:0020:00
TrečTrečiadienis
11:0020:00
KetvKetvirtadienis
11:0020:00
PenktPenktadienis
11:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
12:0020:00

Lotus masažas tikslas Vilniuje - suteikti klientui saugumo, pasitikėjimo bei jaukumo jausmą "Art of Beauty" klinikoje. Dirbu su disfunkcijos ar esančios problemos priežastimi. Iš savo darbo patirties galiu patikinti, kad visos sveikatos problemos yra sprendžiamos individualių sesijų metu, tereikia aiškaus ketinimo/intecijos, pasidavimo ir žinoma tikėjimo. Daug nuostabių pavyzdžių, žmonių ir atsiliepimų. Dėkingas nuoširdžiai visiems kurie tikite, pasitikėjote manimi mūsų bendrystės metu.

Sprendžiamos problemos: fizinio kūno ar raumenų skausmas, sąnarių problemos, stuburo problemos, ydinga laikysena, emocinis disbalansas, stresas, nerimas ar panikos atakos, neurologiniai susirgimai, žandikaulio įtampa, griežimas dantimis, galvos skausmai ir migrena, skydliaukės ir endokrininės sistemos problemos, kvėpavimo sistemos ir diafragmos sutrikimai, kraujotakos sutrikimai, limfos stagnacija ar limfos edema, celiulitas, per didelis svoris, psicho emocinės problemos, gyvenimo prasmės praradimas, mentalinės negatyvios programos, virškinimo sutrikimai, vaikystės sielos žaizdos.

Dirbu su vaikais ir sprendžiamos problemos - plokščiapedystė, raumenų tonuso disbalansas, ydinga laikysena, stuburo problemos, nerimas, įtampa žandikaulyje, pasitikėjimo savimi stoka, baimė.

Dirbu su sportininkais ir žinoma mūsų pagrindinis tikslas tapti čempionais. Sesijų metu atliekamos: Raumenų disbalanso korekcijos, miofascijinių įtampų paleidimas, po varžybinis atsipalaidavimas, profilaktiniai masažai siekiant užsibrėžto tikslo. Traumų prevencija bei atsistatymas po patirtų traumų. Pasitikėjimo bei savivertės augimas. Padedu ruoštis varžyboms ir tikiu, kad tie kurie lankosi pas mane gerina savo asmeninius rezultatus. Akivaizdūs pavyzdžiai ir atsiliepimai.

Lojalus klientas - žmogus kurio vertybė yra sveikata. Siekdamas skatinti sveikatingumą bei gerą savijautą rekomenduoju programą 5+1. Nusprendžiate praeiti 5 masažų ar terapijų kurą ir vieną terapiją gaunate pasirinktinai dovanų.

Mano prioritetas yra sveikata ir į žmogų žiūriu kaip į visumą - holistiškai. Kūnas, protas bei siela yra vientisumas, harmonija bei pusiausvyra.

Žmogaus kūnas yra išmintingas, tereikia įsiklausyti į jį bei leisti procesui ir išminties jėgai vesti į pusiausvyrą bei išgyjimą. Aš to visiems ir linkiu.

Būkite sveiki ir laimingi!!!

Lotus masažas darbuotojas Tomas dirba pagal individualią veiklą. Darbo patirtis 6 metai. Akredituotas masažo specialistas, ITEC sportinio masažo specialistas, Upledger Institute osteopatijos specialistas.

Angel SPA Vilnius

4,9
5271 atsiliepimai
Senamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ne piko nuolaidos
Kūno šveitimas / Body Scrub 30 min
nuo 27€
sutaupykite iki 10%
Pajausk ramybę / Feel the calm1 val 30 min
nuo 81€
sutaupykite iki 10%
Kūno kaukė / Body Mask 30 min
nuo 25,20€
sutaupykite iki 10%
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0021:00
SekmSekmadienis
10:0021:00

„Angel SPA“ centras yra vienas pirmųjų aukšto lygio salonų, kuris buvo atidarytas Lietuvos sostinėje 2009m. ir veikia iki šiol. Mūsų salone dirba ilgą patirtį turintys profesionalai, išmanantys pasaulyje žinomiausių kosmetikos ženklų technikas, pilnai atsiduodantys savo darbui dėl klientų maksimalaus pasitenkinimo!

„Angel SPA“ centre naudojama išskirtinė organinė kosmetika.

Salono erdvės nustebins Jus savo išskirtiniu ir prabanga kvepiančiu interjeru. SPA zonoje Jūs pasijusite lyg senovės Romos imperijos rūmuose, o mūsų darbuotojai padės šį jausmą paversti tikrove.

„Angel SPA“ įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Netoliese mūsų yra nuostabios lankytinos vietos, o visai šalia esančiame skvere yra pastatyta kiaušinio formos 300 kg. skulptūra, kuri pažymi pietvakarinę senamiesčio kvartalo prieigą. Tad jeigu nerasite mūsų pagal adresą, bandykite rasti prie pat „kiaušinio“ skulptūros – tokia vieta vienintelė mūsų mieste ;)

Pasitikėkite mumis ir mes įdėsime visas pastangas, kad paversti Jus gražesniais ir išsaugoti Jūsų grožį ilgam...

Cult of Beauty

5,0
1656 atsiliepimai
Senamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Viso kūno drėkinanti kaukė / Full body moisturizing mask 25 min
20€
Kūno šveitimas / Body scrub 40 min
35€
Viso kūno pilingas + drėkinanti viso kūno kaukė/Full body peeling + moisturizing full body mask1 val 30 min
50€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio saloną Cult of Beauty atvėrė duris 2020 metais. Šis salonas randasi jaukioje miesto širdyje, šalia Katedros. Tai nėra tiesiog grožio salonas, o jauki, draugiška erdvė, kurioje kuriama, ieškoma, bendraujama. Salone jausitės tarsi namuose. Čia visada galėsite gauti visus atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Mūsų profesionalių meistrų komanda atlieka konsultacijas tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Čia atėję visad galėsite atitrūkti nuo rūpesčiu, Jus specialistas pasitiks visada aukščiausiam lygyje. Komandai visada keliamas reikalavimas profesionalumui, talentingumui, norėjimui tobulėti. Tai labai svarbios savybės kurios leidžia teikti aukščiausios klasės paslaugas. Kiekvienas meistras kiekviename kliente mato jo asmenybę, charakterį, stilių. Visa tai padeda sujungti į visumą ir patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Susiduriame su situacijomis, kada esame klausytojai, užjautėjai ar patarėjai. pasitaiko, jog klientui padedame susivokti, jog galbūt nėra tinkama tai ko norisi. Mes esame tam, kad žmogui padėti nepasiklysti tiek vidiniame tiek išoriniame grožyje. Mūsų meilė ir profesionalumas darbui, leidžia jaustis klientui salone, tarsi namuose.