Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Filtrai
Patikslinti...
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Masažas - Žirmūnai, Vilnius

Vieta
Atstumas
Radome 8 salonus(-ų)
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Lavándula masažo terapija

Info
5.0 5 atsiliepimai
Lavándula masažo terapijos kabinete atliekami viso kūno ir segmentiniai jogos bei refleksologiniai masažai. Masažo terapija yra pritaikoma indivualiai pagal jūsų poreikius. Atliekami kokybiški liekninamieji masažai. Laukiame visų norinčių atgauti kūno ir nuotaikos pusiausvyrą. Lavándula massage therapy room offers a rich variety of massages based on Thai Yoga technique. You can chose from relaxing to effective slimming massage therapy. If you feel like balancing your body and mind, feel free to book an appointment and experience the power of massage therapy.
Naujas
Aliejinis masažas su jogos elementais
1 val
nuo 40 €
Pėdų refleksologinis masažas
50 min
35 €
Jogos masažas
1 val
35 €
Rodyti visas paslaugas...

Masažo miestas

Info
4.8 337 atsiliepimai
„Masažo miestas“ - tai vienintelis miestas pasaulyje, kur lankytojai pamiršta kasdienius rūpesčius, atsipalaiduoja nuo triukšmo, streso ir atgauna jėgas bei tampa sveikesniais. Šiame mieste nevažinėja automobiliai, neskuba praeiviai... Tai - ramybės ir jėgų miestas, kuriame gyvena masažai, padedantys atgauti sveikatą ir gerą savijautą!
Limfodrenažinis masažas Pulstar aparatu
30 min
Sutaupykite 60% nuo 5,60 €
Gydomasis nugaros masažas
30 min
Sutaupykite 60% nuo 12 €
Gydomasis pečių juostos (apykaklės) masažas
20 min
Sutaupykite 60% nuo 10 €
Rodyti visas paslaugas...

Ledi Forma

Info
4.7 90 atsiliepimai
Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2014 metų sausį. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija. Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo ir plaukų stilisto paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras. Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai su ROLL ACTIVE bei treniruotės vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE. Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir plaukų kirpimui.
Roll Activ limfodrenažinių masažų abonementai
1 val
Sutaupykite iki 43% nuo 45 €
Roll Activ vidudienio abonementai
1 val
Sutaupykite iki 42% nuo 45 €
Roll activ + Vacu Activ procedūrų abonementai
1 val 15 min - 1 val 30 min
Sutaupykite iki 27% nuo 69 €
Rodyti visas paslaugas...

Beauty Peak

Info
5.0 294 atsiliepimai
Jaunatvišką išvaizdą daugiausia lemia sveika gyvensena ir atidus rūpinimasis savimi. Labai svarbu kasdien puoselėti odą ir saugoti ją nuo žalingų saulės spindulių. Tai geriausias būdas pasirūpinti savo oda. Deja, to neužtenka. Labai svarbu kasdienę priežiūrą derinti su profesionaliomis inovatyviausiomis mūsų Grožio ir estetikos centre atliekamomis grožio procedūromis, tokiomis kaip metaterapija, krioterapija ar procedūros, atliekamos „LPG Cellu M6 Integral“ aparatu. Jos kiekvienai moteriai suteikia galimybę pasijusti gražesnei. „Beauty Peak“ sukurtas įžvelgti ir atskleisti prigimtinį kiekvienos moters grožį. Mes siūlome grožio procedūras, atliekamas geriausių specialistų, naudojančių inovatyviausią pasaulio įrangą ir pažangiausius produktus. Apie mūsų specialistų komandą ​Mes įkvepiame kiekvieną moterį jaustis gražia! Mes ne tik atskleidžiame Jums grožio paslaptis, bet ir mokome jį išsaugoti! „Beauty Peak“ specialistų siekis – puoselėti savitą kiekvienos moters grožį. Mums pavyko suderinti profesionalumą, patirtį, naujausias technologijas ir kokybiškus produktus. Grožis – ne prigimtinė dovana ar atsitiktinumas. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.
Kūno masažai
30 min - 2 val
Sutaupykite iki 22% nuo 25 €
Veido masažai / Facial Massages
50 min - 1 val 10 min
nuo 25 €
Rodyti visas paslaugas...

T.A.D.A.

Info
5.0 61 atsiliepimai
T.A.D.A. grožio salonas teikia aukštos kokybės paslaugas, ardo įprastinę tradicinių grožio salonų sampratą, taiko originalias interpretacijas, kuria naują stilingai harmoningos estetikos ideologiją. Suburta profesionali grožio specialistų komandą, ir ištobulintos aukštų estetikos technologijų ...
Rankų plaštakos masažas
15 min
7 €
Rodyti visas paslaugas...

Grožio ir estetikos studija "AiStudio"

Info
4.9 288 atsiliepimai
Limfodrenažinis
30 min
15 €
Klasikinis
30 min
nuo 15 €
Relaksuojantis
1 val
30 €
Rodyti visas paslaugas...

Masažo Klinika

Info
4.8 506 atsiliepimai
„Masažo klinikoje“ pagrindinis dėmesys yra skiriamas medicininio gydomojo masažo procedūroms, kurie atliekami rankomis. Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai. Masažuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetetingai atlieka ne tik masažą, bet ir esant būtinumui konsultuoja bei suteikia kinezeterapinius, mankštos patarimus atsižvelgiant į esamą problemą.
Atpalaiduojantis nugaros ir rankų masažas
40 min
Sutaupykite iki 51% nuo 11 €
Grožio ir atsipalaidavimo rinkinys "Tik Tau"
1 val 30 min
Sutaupykite 40% 49,20 €
Grožio rinkinys "Imperatorienė"
1 val 20 min
Sutaupykite 40% 49,20 €
Rodyti visas paslaugas...

Lieknėjimo studija

Info
Nėra atsiliepimų
Pagrindinis Lieknėjimo Studijos šūkis – kova su riebalų pertekliumi, greitas lieknėjimas, celiulito šalinimas. Pagrindinės procedūros – ultragarso lipokavitacija, kuri derinama kartu su vakuuminės - infraraudonųjų spindulių terapijos procedūromis; kūno įvyniojimo procedūros: lieknėjimui, kovai su celiulitų, kūno atpalaidavimui, kovai su išsiplėtusiomis venomis, raminančios, detoksikuojančios. NAUJIENA - medžiagų apykaitos derinimo programos, kurių metu per pilvo sritį masažuojami vidaus organai. Taip pat atliekamos limfodrenažo procedūros tiek rankomis, tiek aparatu.
Naujas
Limfodrenažas rankomis
45 min
45 €
Limfodrenažas aparatu
30 min - 45 min
nuo 27 €
Ultragarso lipokavitacija su limfodrenažu
35 min - 1 val 10 min
nuo 32 €
Rodyti visas paslaugas...
Luktelėkite...