Veidas
rajonas: Naujamiestis, Vilnius
Data nesvarbu
Veidas
Populiarios paslaugos

169 salonai siūlantys paslaugą: veidas rajonas: Naujamiestis, Vilnius

Makeup by Sandra Nenortaitė

5,0
492 atsiliepimai
Naujamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ne piko nuolaidos
Antakių dizainas + dažymas geliniais, cheminiais ar henna dažais 45 min
nuo 20€
sutaupykite iki 20%
Blakstienų laminavimas su dažymu + antakių laminavimas su dažymu ir korekcija1 val 50 min
nuo 54€
sutaupykite iki 10%
Antakių dažymas su korekcija+blakstienų laminavimas su dažymu1 val 30 min
nuo 45€
sutaupykite iki 10%
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
07:0018:00
SekmSekmadienis
07:0017:00

Palepinkite save šiuolaikiniame grožio salone Makeup by Sandra Nenortaitė, kuris yra įsikūręs Vilniuje, vos kelių minučių atstumu nuo Lukiškių aikštės. Antakių procedūros, depiliacija, makiažas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Įėjimas iš A.Stulginskio gatvės pusės, Lietuvos kooperatyvų sąjungos pastatas, 5 aukštas, 501 kabinetas.

Artimiausias viešasis transportas:

Makeup by Sandra Nenortaitė yra lengva pasiekti autobusais: 11, 21 bei troleibusais: 1, 3, 7 (Pamėnkalnio st.).

Komanda: Sandra.

Meistrė yra patyrusi, draugiška specialistė, kuri pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni ir atpalaiduojanti.
  • Specializacija: makiažas, sušukavimas, antakių procedūros, depiliacija.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.
  • Papildomi akcentai: visi klientai vaišinami gardžia kava, lengvas susisiekimas viešuoju transportu.

Kalbos: lietuvių, anglų ir rusų.

"The Opulent" by Kornelija

5,0
138 atsiliepimai
Tauro kalnas, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Proginis/foto makiažas + šukuosena (be galvos plovimo)1 val 45 min
120€
170€
Makiažo pamoka sau2 val 30 min
150€
200€
Proginis/foto makiažas1 val 20 min
80€
90€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
Uždaryta
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0018:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
05:3018:00
ŠeštŠeštadienis
05:3018:00
SekmSekmadienis
06:0017:00

The Opulent širdis – Kornelija – profesionalė, kurią klientai vertina ne tik dėl aukščiausios kokybės darbo, bet ir dėl šilto bendravimo bei gebėjimo išgirsti kiekvieną norą. Jos talentas atsiskleidžia įvairiapusiškai: nuo švelniai paryškinto kasdienio makiažo iki išraiškingų, vakarinių ar vestuvinių įvaizdžių. Kornelija subtiliai jaučia spalvas, veido bruožus ir unikalų kiekvienos moters grožį – todėl kiekvienas jos sukurtas makiažas tampa ne tik profesionalus, bet ir asmeniškas, atitinkantis klientės nuotaiką bei progą.

Be makiažo, Kornelija specializuojasi ir antakių priežiūroje – tai jos dar viena stiprioji pusė. Ji atlieka antakių korekcijas, dažymą ir laminavimą, kruopščiai derindama formą prie veido ir individualaus stiliaus. Jos darbas pasižymi ypatingu tikslumu ir estetika – antakiai atrodo natūraliai, bet išryškina žvilgsnį, suteikdami jam išraiškingumo bei subtilumo.

Kornelijos kūrybiškumas atsiskleidžia ir šukuosenų mene – nuo elegantiškų bangų ar kuodų iki rafinuotų proginių šukuosenų. Ji geba sukurti tiek romantišką, tiek modernų įvaizdį, pritaikydama šukuoseną pagal klientą, plaukų struktūrą ir asmeninį stilių. Jos rankose gimsta šukuosenos, kurios ne tik papildo bendrą įvaizdį, bet ir leidžia klientėms pasijusti ypatingomis.

Kornelija – tai grožio meistrė, kurios darbe dera profesionalumas, kūryba ir nuoširdumas. Kiekviena apsilankiusi pas ją jaučiasi išklausyta, suprasta ir spindinti – nes Kornelijai svarbiausia ne tik grožis, bet ir klientės savijauta.

Artimiausias viešasis transportas:

Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 11 ir 21 bei troleibusais: 1, 3, 7 (Pamėnkalnio st.).

Komanda:

Meistrė yra sertifikuota, patyrusi ir kruopšti savo darbo specialistė, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki ir atpalaiduojanti atmosfera, skani kava/arbata.
  • Specializacija: makiažas, antakų priežiūra.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Charlotte Tilbury, Chanel, Dior, Mac, Make Up For Ever, Kevyn Aucoin, Tom Ford, Makeup By Mario, Pat McGrath, Rare Beauty, Kiko, Kosas, Huda Beauty, Hourglass ir Alix Avien produktai.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

RJ stilius grožio salonas

4,8
157 atsiliepimai
Kauno gatve, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Ne piko nuolaidos
Antakių korekcija dažymas ir laminavimas1 val 20 min
nuo 21€
sutaupykite iki 30%
Antakių korekcija ir dažymas1 val
nuo 17€
sutaupykite iki 15%
Dieninis makiažas1 val
40€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Palepinkite save RJ stilius grožio salone, kuris yra įsikūręs Vilniuje, netoli Algirdo skvero. Plaukų kirpimas ir dažymas, ilgalaikis nagų lakavimas bei veido pilingas - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:

R&J stilius grožio saloną galima lengvai pasiekti autobusais: 1, 2G, 3, 4, 13, 23, 41, 42, 54, 61 ir 78 bei troleibusais: 6, 15, 16 (Vienaragių stotelė).

Komanda:

Meistrės yra patyrusios ir kruopščios savo darbo specialistės, kurios užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki, renovuota.
  • Specializacija: veido odos priežiūra, kirpimas bei dažymas, nagų lakavimas, depiliacijos, makiažas.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalūs produktai.
  • Papildomi akcentai: klientai vaišinami kava arba arbata, salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.
  • Kalbos: lietuvių, rusų ir lenkų.

Grožio Inovacijos

5,0
971 atsiliepimai
Naujamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Odos atnaujinimas ir regeneracija su RENOPHASE medicinine kosmetika1 val - 1 val 30 min
nuo 60€
Mikroadatinė mezoterapija su PROTON penu1 val - 1 val 30 min
nuo 70€
Radio liftingo procedūra (stangrinamoji, giliai drėkinanti aparatinė procedura)1 val
60€
76€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
16:0019:00
AntAntradienis
16:0019:00
TrečTrečiadienis
16:0019:00
KetvKetvirtadienis
16:0019:00
PenktPenktadienis
16:0019:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Sveiki! Aš esu Raminta, profesionali kosmetologė, kuri savo darbą myli iš visos širdies. Nuo pat pirmųjų žingsnių grožio srityje iki dabartinės praktikos – kiekviena akimirka skirta tam, kad su Jūsų pagalba galėčiau tobulėti ir padėti Jums siekti gražesnės bei sveikesnės odos.

Mano kelionė į profesionalią kosmetologiją prasidėjo 2014 m., kai baigiau „Femina Bona“ institutą ir tapau kosmetike. 2017 m. įgijau Biomedicinos mokslų bakalauro laipsnį ir tapau kvalifikuota kosmetologe. Po daugybės seminarų, mokymų ir kursų svarbiausios žinios kaupiasi ne tik mano kabinete, bet ir kasdienėje praktikoje. Jau 10 metų kuriu savo darbo metodus, o nuo 2015 m. dirbu savo kabinete vadovaudamasi unikaliais, į rezultatą orientuotais protokolais.

2019 m. sėkmingai baigiau VŠĮ „Sveikatos ir grožio akademiją“ ir tapau sertifikuota mezoterapeute, gebančia parinkti efektyvias mezoterapijos procedūras su mezopenu ir nano adatomis bei priemones, kurios geriausiai atitinka kliento odos poreikius.

Mano darbo tikslas – ilgalaikiai, akivaizdūs rezultatai. Nuoširdžiai tikiu, kad geriausias įvertinimas yra pasiekti rezultatai ir laimingi klientai. Domiuosi chemija, biochemija ir kosmetologinių produktų sudėtimi – todėl visada esu pasirengusi atsakyti į Jūsų klausimus apie veikliąsias medžiagas ar chemines reakcijas, kurios vyksta naudojant kosmetiką.

Veido procedūros – mano specializacija. Manau, kad veidas yra sielos atspindys, todėl stengiuosi padėti Jums atskleisti natūralų grožį bei sveikatą, kuri spinduliuoja per veido odą. Mano kabinete naudojami tik kruopščiai atrinkti, aukštos kokybės produktai, kuriuos pirmiausia išbandau pati, o klientams rekomenduoju tik tai, kas tikrai veiksminga. Kiekvienai procedūrai skiriu ypatingą dėmesį, naudodama modernią įrangą ir naujausius kosmetologijos metodus.

Pasitikėkite manimi ir galėsite būti ramūs, kad gausite išsamią informaciją, profesionalias paslaugas bei rūpestingus patarimus. Jums tereikia mylėti save, o visa kita – palikite mano rankoms ir patirčiai. Kartu galime pasiekti Jūsų norimus grožio ir sveikatos tikslus!

Grožio terapeutė Teresa

5,0
876 atsiliepimai
Senamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
G.M.COLLIN PROCEDŪROS1 val 15 min
nuo 80€
Rūgštinis veido valymas 40 min
40€
50€
PRX- T 33 Inovatyvus veido atjauninimas be adatų 45 min - 1 val 15 min
nuo 79€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Sertifikuota grožio terapeutė ir psichologė.

KŪNO IR SIELOS GROŽIO TERAPIJA

Grožis – tai daugiau negu fizinis kūnas. Grožis – tai ne tik išorinė išvaizda, bet ir psichologinė būsena. Brandus tikrojo grožio suvokimas, psichologo ir grožio terapeuto išsilavinimas bei patirtis šiose srityse leidžia man Sertifikuota gron sukurti atpalaiduojančią atmosferą darbo vietoje, kuri jaučiama vos tik įžengus. Profesionaliai atliekamos procedūros puoselėja ne tik mano klienčių grožį, bet ir turi sveikatinimo poveikį.

IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA

·2003 m. – 2008 m. - Vilniaus Pedagoginis universitetas – bakalauro laipsnis – specialybė: psichologija.

·2008 m.-2010 m. – Mykolo Romerio universitetas – magistro laipsnis - specialybė: verslo psichologija.

·2013 m. – 2014 m. – VšĮ „Ajurvėdos Akademija“- Ajurvėdos medicinos, psichologijos, mitybos, masažų bei Vedų pažinimo teorinės ir praktinės žinios; Ajurvedos, vedinių tradicijų bei jogos pagrindai.

·2018 m. – VšĮ Mokykla „Art of Beauty“, specialybė: grožio terapeutė.

·2018 m. – tarptautinis INFA GOLD MASTER (International passport for aestheticians) diplomas, suteiktas veido ir kūno grožio estetiko vardas.

·2018 m. – tarptautinės CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) mokyklos diplomantė.

·2017 m. – 2018 m. „Teigiamų technologijų ir konsultavimo institutas“ - art terapijos metodai teikiant psichologinę konsultaciją, socialiai-pedagoginiame darbe ir sveikatos priežiūroj; įgytas profesinio tobulėjimo pažymėjimas.

·2019 m. – VšĮ „Vilniaus Geštalto institutas“.

TOBULINOMOSI KURSAI

·2017 m. – “Dalton intensive product knowledge seminar”, Vilnius.

·2018 m. – “Brandžios, jautrios, dehidratuotos veido odos priežiūra žiemą”, Vilnius; “Phyris Skin Care Concept”.

·2018 m. – “Sesderma cheminiai pilingai”, Vilnius.

·2018 m. – “Oxynergy® linijos ir aparatinių metodų seminaras kosmetologams”, UAB „AESTHETA“, Vilnius.

·2018 m. – “Fusion Mesotherapy®: modernios mezoterapijos procedūros”, UAB „AESTHETA“, Vilnius.

MR SKIN

5,0
80 atsiliepimai
Mindaugo Maxima, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Mikrosrovių terapija veidui1 val 30 min
50€
80€
Veido valymas pagal odos tipą parinktu būdu1 val - 1 val 30 min
nuo 40€
Tai, ko reikia mano odai - veido priežiūros konsultacija ir bazinė procedūra1 val 30 min
1€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
11:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
11:0021:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
11:0015:00
SekmSekmadienis
11:0015:00

Pasirūpinkite savo veido oda kosmetologijos studijoje MR SKIN, įsikūrusioje VIlniuje, šiuolaikiškumo dvasia alsuojančiame Naujamiestyje.

Komanda:

Jūsų oda rūpinsis kosmetologė su tarptautiniu prestižiniu CIDESCO diplomu.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni ir profesionali.
  • Specializacija: veido procedūros, purškiamas įdegis.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.
  • Papildomi akcentai: vidiniame kieme yra parkingo aikštelė, lengvas susisiekimas viešuoju transportu.
  • Kaip mus rasti: MR SKIN kosmetologijos kabinetas yra įsikūręs T. Ševčenkos loftų miestelyje. Patekus pro vartus į loftų centro kiemą, matysite viešbutį E-loft Hotel, kurį praėjus bus daugiaaukštė parkavimo aikštelė. Kiek toliau jai iš dešinės - H pastatas, o ant kampo matysite LINGUA anglų kalbos mokyklą, įėjimas bendras pro jos duris. Ieškokite pirmų durų šiame pastate ir iki pasimatymo!
  • Kalbos: lietuvių, anglų, vokiečių, rusų.

Dana Antakių & Blakstienų

5,0
37 atsiliepimai
Kauno gatve, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Blakstienų laminavimas+antakių dažymas1 val 20 min
45€
50€
Blakstienų laminavimas+antakių laminavimas(su dažymu)1 val 20 min
55€
60€
Antakių laminavimas(dažymo+korekcija+botoksas)Ламинирование бровей(Окрашивание + коррекция) 40 min
30€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
Uždaryta
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Kalbos

Ukrainiečių,rusų ir šiek tiek lietuvių.

Esu kruopšti ir atsakinga antakių bei blakstienų meistrė, siekianti pabrėžti natūralų klienčių grožį. Nuolat tobulinu savo įgūdžius, kad kiekviena procedūra būtų atliekama profesionaliai, saugiai ir su meile. Mano tikslas – ne tik suteikti paslaugą, bet ir sukurti jaukią atmosferą, kurioje kiekviena klientė jaustųsi ypatinga.
Artimiausias viešasis transportas: į saloną patogu atvykti autobusais: 2G, 4G, 7, 13, 55, 73 ir troleibusais: 15, 16.

Komanda:
Meistrė – atsidavusi specialistė, užtikrinanti aukštos kokybės paslaugas ir profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: rami ir profesionali.
  • Specializacija: antakių procedūros,blakstienų procedųros.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalūs prekių ženklai, tokie kaip Elan, Zola, Italwax.
1
234
9
2