Meistrė dirba itin kruopščiai. Esu patenkinta rezultatu, rekomenduoju. Salonas švarus, gražus ir estetiškas.
Pedikiūras
Rita•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada smagu apsilankyti, puikiai sutvarko antakius 🌸😘
Antakių ir blakstienų procedūros
Viktorija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Adrija stengėsi labai atidžiai ir tvarkingai dirbti.
Pedikiūras
Rita•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jauki aplinka,šiltas bendravimas, po kiekvieno vizito išeinu labai patenkinta rezultatu 😊 Labai rekomenduoju Eglę, kaip puikią nagučių meistrę! 💅🏼
Paslaugą atliko Eglė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Simona•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada puikiai atlieka savo darbą, dėmesinga, paslaugi, patarianti. Ačiū Karile❤️