Tik geriausi atsiliepimai dėl atliktos paslaugos. Antakių dažymas ir formavimas buvo padaryti labai profesionaliai, o meistrė labai kruopščiai ir atidžiai dirbo. Atmosfera salone jauki. Rekomenduoju apsilankyti.
Antakių ir blakstienų procedūros
Kristina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, rekomenduoju
Antakių ir blakstienų procedūros
Vaida•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patys geriausi atsiliepimai apie meistrę! Labai kruopšti❤️ Tikrai pranoko visus lūkesčius! Ačiū Jums!