124 studija Atsiliepimai

Žemaičių g. 31-115, 44175 Kaunas

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
774 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puikiai kaip visuomet, Jurgita nuostabi tiek kaip meistrė tiek kaip žmogus, rekomenduoju
Darbas atliktas gražiai ir atsakingai. Esu labai patenkinta rezultatu. Nors lankiausi pirmą kartą, Meistrė puikiai suprato mano pageidavimus ir juos su kaupu išpildė. Samanta labai maloni ir kruopšti meistrė. Rekomenduoju!
Šiame salone lankausi jau daugiau kaip metai. Lankausi pas manikiūristę Samantą. Tai ypač maloni, draugiška ir labai atsakingai žiūrinti į savo darbą manikiūristė. Drąsiai galiu rekomenduoti ją.
Rekomenduoju, labai jauki studija, o meistrė Eglė labai kruopšti ir maloni :)
Nuostabu, esu daugiau nei laiminga 😍