Puiki meistrė! 🩷 Komunikabili, maloni, su šypsena, ir svarbiausia - profesionali. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Eglė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintarė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki aplinka. Profesionali ir draugiška meistrė ;)
Kaip visuomet- tobulai :)
Paslaugą atliko Samanta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agnė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pedikiūras
Paslaugą atliko Samanta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Edita•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nepriekaištingai atlieka savo darbą.
Paslaugą atliko Samanta•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Kristina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nehigieniškai atliktas manikiūras, įrankiai ir dildės nesterilizuojamos, daugkartiniškai naudojamos. Darbo aplinka netvarkinga. Manikiūrą vertinu silpnai, nedalakuotas topas, bazė keli mm nuo odelės, po manikiūro jausmas kaip po savaitės nešiojimo. Nerekomenduoju
Paslaugą atliko Jurgita•Ilgalaikis gelinis manikiuras