Rekomenduoju, visada viskas profesionaliai, be jokių priekaištų, lakavimas laiko virš mėnesio
Ačiū, Samanta!
Paslaugą atliko Samanta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Justė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, kaip visada!
Paslaugą atliko Samanta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Simona•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai! Ačiū labai!
Paslaugą atliko Eglė•Manikiūras
Gerda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmą kartą sugrįžtu, nes po procedūros antakiai būna ne tik suformuoti ir gražūs, bet ir atsigavę :) rekomenduoju. Taip pat labai jauki atmosfera studijoje.