Buvo labai blogai atliktas manikiūras, nagai banguoti ir kreivi. Meistrė nešnekanti lietuviškai, nesusikalbėjome.
Loreta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitas ir kokybiškas manikiūras ir pedikiūras
Gintare•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė dar tikrai labai pradžiamokslė. Ilgai nuiminėjo laką ir vis tiek pusę medžiagos paliko, taip, kad ji persišviečia per naują laką. Lakavimas irgi netolygus, su oro burbuliukais, prilakuota ant odelių.
Bet Giedrė stengėsi būti maloni, kreipėsi vardu, pasiūlė rankų šveitiklį ir tikrai gerą kremą.
Unė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai atlikta procedūra. Labai profesionali meistrė
Asta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju Giedrę kaip puikią specialistę,labai atidi detalėms,kruopšti.