Kruopščiai atliktas pedikiūras ir manikiūras visada puikiai laikosi. Rekomenduoju.
Indrė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Agata yra mano atradimas! Jos profesionalumas ir meistriškumas yra aukščiausio lygio!
Emilija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Agata super meistre! grisiu dar ne kartą! Rekomenduoju.
Regi•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Deja nei vyriškas pedikiūras nei manikiūras nebuvo atlikti puikiai. Labai gaila,kadangi rinkomės studiją, nes esame buvę anksčiau. Odelės ne iki galo sutvarkytos, nagai nekirpti.