Gelinis lakavimas atliktas labai greitai ir gana profesionaliai, tačiau išėjus iš salono pastebėta keletą niuansų tokių kaip - netolygiai padengtas lakas ir ne aplink visus nagus gražiai prieita prie odelių su laku
Justina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė atliko viską kruopščiai ir labai gerai
Simona•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas buvo tikrai puikiai ir profesionaliai atlikta :)
Goda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Alina puiki meistrė, viską atliko labai greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju!