Odelės sutvarkytos gerai, spalvota baze padengta gražiai, bet labai plonai (man nepatiko), blogiausia buvo, kad nagų formos padarytos neatsakingai, kreivai, skirtingo ilgio ir formų. Labai skubėjo
Paslaugą atliko Agnė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintarė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki ir maloni specialistė! Rekomenduoju 100proc!
Paslaugą atliko Ema•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aušra•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
👍Kaip visada labai puikiai!
Paslaugą atliko Ema•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Gintarė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki aplinka, maloni kompanija ir nepriekaištingai atliktas manikiūras
Paslaugą atliko Agnė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabiai ir švariai, kruopščiai atliktas manikiūras! Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū tau Agne, tu šauni!❤️