Salonas nedidukas, bet jaukus, Malonios moterys ten dirba. Ana mano nuolatinė kirpėja, tad visada renkuosi tik ją. Išklauso, pataria, paaiškina, visada maloni, lengvai bendraujanti ir savo srities specialistė.
Paslaugą atliko Ana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Inga•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu patenkintas kirpimu🙏
Paslaugą atliko Ana•Vyriškas kirpimas
povilas•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada nuostabi nuotaika po meistrės kirpimo.
Paslaugą atliko Ana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Tatjana•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Gražiai apkerpa. Esu patenkintas. Grįšiu dar.
Paslaugą atliko Ana•Vyriškas kirpimas
Marius•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai ačiū Anai! Puikiai įgyvendino mano norus, viršijo lūkesčius 🧡