Ana profesionalus savo srities specialistas bei labai šiltas ir draugiškas žmogus.Patarė, išklausė, darbą atliko itin kruopščiai. Salonas nedidelis ir jaukus, visur švaru.
Apsilankysiu būtinai ir vėl
Paslaugą atliko Ana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vaida•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražiai apkirpo. Po kirpimo išplovė galvą. Ir galima sumokėti su Apple pay. Ko daugiau reikia?
Paslaugą atliko Ana•Vyriškas kirpimas
Andrej•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ana geras specoialistas ir labai siltas zmogus.
Paslaugą atliko Ana•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ilona•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apkirpo tiek kiek paprasiau, nei maziau, nei daugiau. Jaukiai praleidau laika ir smagiai moteriskai pasisnekuciavom. Rekomenduoju❤️