A/S Grožio Studija

3,7
12 atsiliepimai
Olimpiečių g. 3E-110, Vilnius, 09235

Atsiliepimai apie saloną

3,7
12 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Atšoko nagai po 3-5 dienų, nors meistrė kalbėjo, kad pas ją atliktas gelinis laikosi kuo puikiausiai 3-4 savaites. Atsirado drėgmė ant nago, pradėjo šlapiuoti. Sekanti manikiūrininkė buvo pakraupusi tokiu neatsakingumu. Labai gaila už sugaištą laiką ir kad teko po šios meistrės darytis gelinio pertrauka net mėnesiui. Bet džiaugiuosi, jog galiu pasidalinti patirtimi, kad daugiau jokios merginos nagams to neatsitiktų.
Paslauga nebuvo atlikta.
Kruopšti specialistė, bet vienuose naguose nulakuota arti odelės, nykščiuose jau iškart atrodo nuaugę nagai. Linija prie odelės nėra lygi. Bet šiaip nulakuota gerai ir kokybiškai. Lakas laikosi net ant mano itin trumpų ir nedėkingų nagų.
Labai jauki atmosfera salone, malonus aptarnavimas. Dėl pačios paslaugos, kuri man buvo suteikta, turiu labai dvejopą nuomonę. Manikiūras ir lakavimas atliktas labai labai kruopščiai, iš pirmo žvilgsnio - super. Tačiau... Nebuvo atliktas plokštelės išlyginimas. Tik labai plonas sluoksnis bazės. Nagai kaip paprastai padengti laku ir matosi visi naturalios nago plokštelės nelygumai.
Manikiūras atliktas be priekaištų. Trūko lakų įvairovės. Atmosferą salone padėtų sukurti muzika, kava, arbata arba vandens klientui pasiūlyti.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

A
Ana
3.8
7 atsiliepimai

Paslaugos

Nagai
Veidas
Plaukai
O
O

Paslaugos

Nagai
Veidas
Plaukai

Apie saloną

A/S Grožio Studija
09235 Olimpiečių g. 3E-110, Vilnius
Šiame salone naudojami produktai
Didier LAB
Moroccanoil
Olaplex
Oribe
Wella

Grožio salonai netoliese