Labai ačiū Magdalenai už nuostabiai padarytą makiažą, sulaukiau daug komplimentų 🤩 Magdalena tikrai moka išgirsti ir įsiklausyti į kliento norus, labai maloni ir savo darbą išmananti 🏅👍😍 Dar tikrai sugrįšiu 😊🌸
Makiažas
Milda•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Miglė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada labai kruopščiai atliktas manikiūras:)
Paslaugą atliko Anna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Viktorija•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puiki meistre! Šukuosena išsilaike visa para!