Dekoju uz nuostabias bangas! 👱🏻♀️Rekomenduoju!•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Seniai lankausi salone pas Anna. Man ji pati geriausia meistre. Kokybiškos priemones, didelis lako spalvų pasirinkimas. Dėmesinga meistre ir ypatingai kruopščiai atliekamas manikiuras ir pedikiuras. Puikiai išsilaiko. Ačiū, Anna😊
Paslaugą atliko Anna•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Angele•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patiko procedūros, jų pasiūlymas, atlikimas, labai maloni aplinka ir nuostabi VERONIKA