Lankiausi pirma karta nusisluoksniavus ir nulūžus nagui. Anna išsprendė problema, sutaisė, sutvarkė. Atliko manikiūrą tobulai. Kokybiškos priemones, didelis spalvų pasirinkimas. Jau uzsirasiau keliems vizitams į priekį. Ačiū, Anna, už jūsų darbą ir malonu bendravimą.😊
Paslaugą atliko Anna•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Angele•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Po ilgo laiko bijojau keisti meistrę, tačiau jusprendžiau pabandyti ir tikrak nenusivyliau. Viktorija labai stropi ir kruopšti, likau tikrai patenkinta ;)
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Justina•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada - puiku! ❤️
Paslaugą atliko Anna•Ilgalaikis gelinis manikiuras