Paslaugą atliko Agnė Uščiauskaitė•Antakių korekcija siūlu
Aistė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir draugiška meistrė, jauki atmosfera, puikiai atliktas antakių laminavimas ir puikiai parinkta spalva 💗 Didžiausios rekomendacijos!
Paslaugą atliko Agnė Uščiauskaitė•Antakių laminavimas
Kotryna•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šilta, miela ir maloni meistrė Agnė. Atliko bandomąjį vestuvinį makiažą, kuris puikiai išsilaikė visą dieną ir labai natūraliai bei gaiviai atrodė. Agnė atsižvelgė į visus lūkesčius ir norus, tad rezultatas labai nudžiugino! :)
Paslaugą atliko Agnė Uščiauskaitė•Makiažas
Gabrielė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super, labai džiaugiuosi rezultatu:)
Paslaugą atliko Agnė Uščiauskaitė•Antakių laminavimas