Lankiausi pirmą kartą, bet antrą negrįšiu. Kaina už plaukų dažymą 2.5 karto didesnė nei komunikuojama, prieš dažymą taip pat apie tai nebuvau įspėta - mažų mažiausiai nepagarba klientui. Meistrė argumentavo “daug plaukų, tad reikėjo daugiau priemonių ir laiko”. Realybėje užtruko 30 min mažiau nei nurodyta aprašyme. Plaukai buvo plauti ir išdžiovinti atmestinai, buvau paleista pusiau šlapia galva. Lūkesčiai klaidingai suformuoti ir nepateisinti, o rezultatas tikrai nevertas kainos.
Paslaugą atliko Alina Gai weddingstylis•Moterų visų plaukų dažymas
Silvija•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Trenkiausi per visą Vilnių, kad surasčiau meistrės jau ketvirtą kartą keičiamą saloną, atvykus 10 minučių prieš nustatytą vizito laiką, ir pralaukus 30 minučių prie salono durų, nesulaukiau nei pačios meistrės, nei žinutės apie atšauktą vizitą. Meistrės telefonas išjungtas, vizitas treatwelle neatšauktas, tarsi viskas būtų tvarkoje. Neprofesionalu.
Likau su lietaus išplauta galva ir vėjo išpurentais plaukais. 👍🏼
Linkiu sekmės darbuose ir atsakingesnio požiūrio į klientus.
Paslaugą atliko Alina Gai weddingstylis•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Augustė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visad, viskas puikiai 😉
Paslaugą atliko Alina Gai weddingstylis•Moterų plaukų šaknų dažymas
Lilija•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai labai labai labai gerai! Kaip visada!!!
Paslaugą atliko Alina Gai weddingstylis•Džiovinimas ir sušukavimas
Vaida•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko procedūra- atgaiva plaukams.
Paslaugą atliko Alina Gai weddingstylis•Kirpimas ir plaukų priežiūra