Sitraumuotos odelės, visur bėgo kraujas, lakavo ant kraujo ir labai prastai :( reikėtų patobulėti. taip pat naudojamos senos dildės ir nestrerelizuoti įrankiai bei grazteliai
Paslaugą atliko Alina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
sypsena•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Įrankių nedezinfekuoja,į vonelę pripylė verdančio vandens ir liepė kišt kojas,kol pati nuėjo kapot mišrainės.Po 10 minučių dasigalvojo praskiesti vandenį šaltu,kai atsisakiau kojas plikytis.Įkirpo du pirštus.Nagai nusilupo po 2d.Nemandagi ir vatnikė.
Paslaugą atliko Alina•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Eglė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloniai aptarnavo, graži, švari aplinka, tačiau persistengė darant pedikiūrą su odos karpimu, reikėjo stabdyti kraujavimą. Manikiūro vienas nagas netvarkingai nudažytas ir vienas nuskilo kitą dieną.
Paslaugą atliko Alina•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Dorota•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po dviejų dienų vieno nago lakas nusilupo
Paslaugą atliko Alina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Irma•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pedikiūras atrodo gana normaliai. Meistrė buvo gruboka itin šveičiant padus, kerpant odeles. Kažkas rašė apie komentarus, aš irgi sulaukiau komentaro “kiek daug nuospaudų”. Paletės paprašius nedavė, tik po pačio pedikiūro reikėjo greit išsirinkt.
Paslaugą atliko Alina•Ilgalaikis gelinis pedikiuras