Apsilankymas kirpykloje buvo puiki patirtis. Labai patiko vieta - jauki ir tvarkinga aplinka. Kirpėjas buvo profesionalus, atidžiai išklausė pageidavimus ir puikiai atliko savo darbą. Tikrai sugrįšiu dar kartą ir rekomenduoju kitiems
Vyriškas kirpimas
Jonas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Vyriškas kirpimas
Vakarius•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Smagiausias ir maloniausias apsikirpimas ,kirpėja Simona, labai puikiai išmano savo darbą ,labai maloni ir talentinga ,tikrai siūlau apsilankyti :)