Tiesiog nekoks kirpimas, tiek ūsų, tiek galvos plaukų. Grižęs galvojau, kad reikės eiti į kitą kirpyklą. Iki “master barber” dar reikėtų pasistengti. Daugiau neisiu. Sėkmės!
Paslaugą atliko Kalnas•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Vygintas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Barberis labai jaunas, barzda buvo sutvarkyta labai prastai, linijos kreivos, peiliukai sake dar neatejo, tai tik su barzdaskute galejo, depiliacija vasku, atrode lyg atliktu pirma karta, ji atlikta nekokybiskai. Reikia labai labai tobulet!
Sekmes!
Vyrų depiliacija vašku Rodyti viską...
Zygimantas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
rekomenduoju
Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gražu, tvarkinga, gerai kerpa.
Paslaugą atliko Kalnas•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Ignas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai apkirpo, šiek tiek užtruko, bet geras kirpimas