Altaderma - estetinės medicinos klinika

5,0
3 atsiliepimai
Šv. Gertrūdos g. 64, Kaunas, 44269
Atidaryta rytoj : 08:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
3 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai šiltai ir maloniai pasitiko. Atlikinėjau plaukelių šalinimą lazeriu. Jau po pirmos procedūros praėjus savaitei pamačiau akivaizdžius rezultatus. Dabar esu pabaigus visą kursą ir plaukelių beveik nebeliko. Jei keli ir atauga, tai labai ploni ir šviesūs. Ačiū labai Silvijai už malonų bendravimą, dėmesingumą, profesionalumą. Labai šiltas žmogus, kuris atsakys į jūsų visus klausimus ir pasirūpins jūsų komfortu procedūros metu. Didžiausios rekomendacijos. Tikrai verta savo pinigų procedūra!

Susipažink su komanda

Lolita
Gydytoja dermatovenerologė

Apie

Gydytoja Lolita yra Europos dermatologų ir venerologų (EADV) bei Tarptautinės dermatoskopijos draugijų narė, nuolat dalyvaujanti Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose. Savo žinias gydytoja tobulina įvairiuose kursuose, o sukaupta patirtimi dalijasi rašydama straipsnius Lietuvos ir užsienio moksliniams žurnalams. Gydytoja domisi: bendrąja dermatologija, onkodermatologija (odos navikai), plaukų ir nagų ligomis bei estetine dermatologija.

Paslaugos

Veidas
M
Martynas
Gydytojas plastikos chirurgas

Paslaugos

Veidas
Silvija
Estetinės dermatologijos specialistė

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai
Depiliacija

Apie saloną

Altaderma - estetinės medicinos klinika
44269 Šv. Gertrūdos g. 64, Kaunas

„Altaderma“ klinikos tikslas – klientams suteikti išskirtinę estetinės medicinos patirtį, žinias ir nepriekaištingus rezultatus laikantis aukščiausių standartų. Klientams siūlome efektyviausius bei laiko patikrintus produktus, technologijas ir pažangiausias pasaulinio lygio grožio procedūras. Platus spektras paslaugų, pradedant prabangiomis estetinėmis veido ir kūno procedūromis, daugiafunkcinėmis grožio terapijomis, lazerinėmis procedūromis, odos užpildų injekcijomis, patenkins įvairiausius klientų lūkesčius ir ras tinkamiausią sprendimą bei užtikrins ilgalaikius rezultatus.

Artimiausias viešasis transportas:

Altaderma - estetinės medicinos klinika įsikūrusi Kauno Senamiestyje, yra lengva pasiekti autobusais 3, 19, 20 bei troleibusais 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16 išlipti Ukmergės g. stotelėje.

Komanda:

Visi meistrai yra patyrę, draugiški specialistai, kurie pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Salonas išsiskiria:

Atmosfera: Moderni ir profesionali.

Specializacija: Kosmetologijos procedūros, mezoterapija, masažai.

PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio salonai netoliese