Altamedica – estetinė medicina

5,0
7 atsiliepimai
Šv. Gertrūdos g. 64, Kaunas, 44269
Atidaryta Šiandien: 08:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
7 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puiku
Maloni ir profesionali savo srities specialistė, atsakė į visus rūpimus klausimus
Kruopšti ir profesionali specialistė, kuri stengiasi, kad procedūros metu pacientas jaustųsi komfortiškai. Jokio skausmo ar diskomforto. Po pirmos procedūros pastebimas akivaizdus plaukelių praretėjimas. Labai laukiu galutinių rezultatų! Nuoširdžios rekomendacijos! 💯
Likau sužavėta gydytoja ir šia klinika. Pradėjau plaukų šalinimo lazeriu kursą, gydytoja viską išsamiai papasakojo, kruopščiai atliko procedūrą. Jau po trijų procedūrų matau, kad plaukų atauga mažiau, kai kuriose vietose išvis jų nebeišauga, o pats plaukas toks plonesnis. Net ir pažastų oda atrodo pašviesėjusi. Turbūt del gerojo lazerio. Vien teigiamos emocijos. 🥰
Labai šiltai ir maloniai pasitiko. Atlikinėjau plaukelių šalinimą lazeriu. Jau po pirmos procedūros praėjus savaitei pamačiau akivaizdžius rezultatus. Dabar esu pabaigus visą kursą ir plaukelių beveik nebeliko. Jei keli ir atauga, tai labai ploni ir šviesūs. Ačiū labai Silvijai už malonų bendravimą, dėmesingumą, profesionalumą. Labai šiltas žmogus, kuris atsakys į jūsų visus klausimus ir pasirūpins jūsų komfortu procedūros metu. Didžiausios rekomendacijos. Tikrai verta savo pinigų procedūra!

Susipažink su komanda

Martynas
Gydytojas plastikos chirurgas

Apie

Gydytojas Martynas Norkus yra Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos tikrasis narys, reguliariai dalyvaujantis Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose bei stažuotėse. Savo žinias gilina sistemingai analizuodamas savo paties darbo operacinėje rezultatus ir aptardamas sudėtingus atvejus su kolegomis. Sukaupta patirtimi gydytojas dalijasi rašydamas straipsnius į mokslinius ir visuomeninius leidinius. Be to, yra pirmojo Lietuvos istorijoje plataus vadovėlio apie plastinę ir atkuriamąją chirurgiją bendraautoris.

Paslaugos

Veidas
Lolita
Gydytoja dermatovenerologė

Apie

Gydytoja Lolita yra Europos dermatologų ir venerologų (EADV) bei Tarptautinės dermatoskopijos draugijų narė, nuolat dalyvaujanti Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose. Savo žinias gydytoja tobulina įvairiuose kursuose, o sukaupta patirtimi dalijasi rašydama straipsnius Lietuvos ir užsienio moksliniams žurnalams. Gydytoja domisi: bendrąja dermatologija, onkodermatologija (odos navikai), plaukų ir nagų ligomis bei estetine dermatologija.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Silvija
Estetinės dermatologijos specialistė
5.0
5 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai
Depiliacija
E
Erika

Paslaugos

Depiliacija

Apie saloną

Altamedica – estetinė medicina
44269 Šv. Gertrūdos g. 64, Kaunas

„Altamedica“ klinikos tikslas – klientams suteikti išskirtinę estetinės medicinos patirtį, žinias ir nepriekaištingus rezultatus laikantis aukščiausių standartų. Klientams siūlome efektyviausius bei laiko patikrintus produktus, technologijas ir pažangiausias pasaulinio lygio grožio procedūras. Platus spektras paslaugų, pradedant prabangiomis estetinėmis veido ir kūno procedūromis, daugiafunkcinėmis grožio terapijomis, lazerinėmis procedūromis, odos užpildų injekcijomis, patenkins įvairiausius klientų lūkesčius ir ras tinkamiausią sprendimą bei užtikrins ilgalaikius rezultatus.

Artimiausias viešasis transportas:

Altamedica – estetinė medicina įsikūrusi Kauno Senamiestyje, yra lengva pasiekti autobusais 3, 19, 20 bei troleibusais 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16 išlipti Ukmergės g. stotelėje.

Komanda:

Visi meistrai yra patyrę, draugiški specialistai, kurie pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Salonas išsiskiria:

Atmosfera: Moderni ir profesionali.

Specializacija: Kosmetologijos procedūros, mezoterapija, masažai.

PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Altamedica – estetinė medicina

Altamedica – estetinė medicina yra atidarytas pirmadienis - penktadienis nuo 08:00 iki 19:00. Jis yra uždarytas šeštadienis ir sekmadienis.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios procedūros Altamedica – estetinė medicina yra šios: Plaukų šalinimas lazeriu, Plaukų procedūros ir Veido procedūros vyrams
Populiariausio gydymo, Plaukų šalinimas lazeriu, vidutinė kaina yra 50,00 €.
Altamedica – estetinė medicina galite mokėti vietoje asmeniškai.

Grožio salonai netoliese