Amber Lai grožio salonas Atsiliepimai

A. Juozapavičiaus pr.43, Kaunas, 45261

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
15 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai jaukus ir erdvus salonas.Darbuotojai visada pasitinka su šypsena ir gera nuotaika. O kosmetologė Laima puikiai išmano savo darbą.Dariausi ne vieną procedūrą, dar neteko nusivikti.
Rodyti salono atsakymą...
Šiame salone lankausi nuo pirmosios jo atsidarymo dienos, tačiau pas kosmetologe Laimute lankausi nuo 14 metų, turėjau ypatingai problemišką odą, o ją sutvarkem ypatingai greitai! Laimutė yra ypatingai kruopštus ir atsakingas žmogus, beprotiškai savo darbą mylinti kosmetologė! Paskutinį kartą, visiškai atsitiktinai atsisėdau į kirpėjos Ramintos kėdę, gavau begalę patarimų ir nuostabiai nukirptus plaukus! Galiu ramia širdimi rekomenduoti kiekvienam šį grožio saloną!
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė Laima!
Rodyti salono atsakymą...
Šiame salone lankausi daugiau nei penketą metų. Reguliariai kirpausi/dažiausi, riečiu ir dažausi blakstienas bei antakius, bandžiusi veido procedūras, masažuojuosi, naudojuosi soliariumu, pasikonsultavusi įsigyju kosmetinių priemonių. Tapau kliente, nes man svarbu paslaugų kokybė, specialistų konsultacijos, taktiškas bendravimas, lankstumas dėl priėmimo laiko. Ne svarbiausia, bet malonu - pavaišinimas gera kava.
Rodyti salono atsakymą...
Puiki atmosfera, malonus aptarnavimas, rekomenduoju.