Labai jaukus grožio salonas, moloni aplinka, pasiūlo kavos ar vandens. Profesionali plaukų meistrė Ingrida visada kruopščiai ir gerai atlieka savo darbą. Rekomenduoju 🌸
Paslaugą atliko Ingrida•Moterų plaukų šaknų dažymas
Kristina•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistre! Aptarnavimas puikus! Būtinai dar grįšiu!
Paslaugą atliko Raminta G.•Moterų depiliacija vašku
Natalja•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
;0)
Paslaugą atliko Raminta G.•Pedikiūras
Svetlana•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patinka pas jus lankytis,nes visada iš jūsų salono išeinu pagražėjusi geros nuotaikos ,visada išklauso pataria