Ami Beauty House

Savanorių pr. 11A, Vilnius, 03116
4,9
27 atsiliepimai
Savanorių pr. 11A, Vilnius, 03116

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas

Susipažink su komanda

Inesa

About

Brangios klientės! Mano tikslas – atskleisti ir puoselėti Jūsų individualų grožį, suteikiant galimybę džiaugtis tobulais bei sveikais plaukais.

Judita

About

Į grožio pasaulį atėjau 2013 metais ir nuolat gilinau savo žinias, dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose, konferencijose ir kursuose. 2017 metais įstojau į Šiaulių DRMC Mažeikių padalinį, mokytis kūno masažo subtilybių. 2018 metais. Baigiau ISPADO veido masažo specialisto programą „MAGISTRA“. Ten įgijau kokybiškų žinių ir naujų įgūdžių. Žinau, kad nesustosiu tobulėti, nes tai ta sritis, kuri man labai patinka ir veda į priekį. Džiaugiuosi galėdama pakviesti Jus į jaukius AMÌ • Beauty House, pasiūlyti pasilepinti veido ir kūno priežiūros procedūromis. Stengiuosi dirbti savo darbe tik su aukščiausios klasės kosmetikos produktais. Dirbu su pripažintomis ir įvertintomis kosmetikos priemonėmis. Didžiuojuosi galėdama pasiūlyti geriausias veido ir kūno priežiūros procedūras.

Deimena
Alina
Ieva
Vizažistė
5.0
11 atsiliepimai

About

Dėl užrašymų ne salono darbo metu (iki 9h ryte ir po 20h vakare) rašykite fb/insta ik_beautypalace arba nr. 868573737💕

Apie saloną

Ami Beauty House
03116 Savanorių pr. 11A, Vilnius

AMÌ Beauty House- tai vieta kuri yra sukurta tam, kad Jums mūsų brangus klientai būtų suteikti individualus įvaizdžio sprendimai o grožio puoselėjimo procedūros butų atliktos aukščiausiame lygyje! Mums svarbus Jūsų individualumas, nepriekaištingas įvaizdis, naturalūs grožis bei šarmas kuri Jus skleidžiate, todėl kvalifikuoti savo srities specialistai yra pasiruošę atskleisti Jūsų grožio unikalumą. Jūsų pasitikėjimo vedami pastoviai giliname savo kvalifikaciją profesionaliuose apmokymuose bei seminaruose, dalyvaujame geriausių savo srities specialistų tarptautiniuose mokymuose. Dirbame tik su aukštos kokybės sertifikuotais pasaulyje pripažintais prekių ženklais bei efektyviausiomis priemonėmis grožio srityje. Siekiame užtikrinti Jums malonų aptarnavimą, jaukia aplinka, tik pozitivią nuotaika ir neišnykstančia šypsena veiduose.

Kiekvienas mūsų klientas – išskirtinis.

Brangios klientės!

Džiaugemes galėdami Jus pasitikti jaukioje grožio oazėje kuri yra sukurta būtent jums ir dėl jūsų! Grožio namai AMÌ Beauty House randasi Vilniaus Naujamiestyje adresu Savanorių pr. 11A, mus rasite erdveme, ramiame kiemo viduje, nuoroda ant namo kampo nukreips jus į vidinį kiemo praejimą. Aplink pastatą yra nemokamas ir mokamų vietų automobilių parkavimas bei patogus susisiekimas viešuoju miesto transportu.

Šilčiausi linkėjimai

AMÌ Beauty House kolektyvas

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
09:0020:00
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese