Rekomenduoju, labai patiko meistre Alina, patare kaip priziureti kokites. Labai patenkinta pedikiuru. Tikrai cia grisiu.
Pedikiūras
Natalija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė maloni bei kruopšti, aplinka tai pat maloni, švaru. Tik manau, kad 38eu sumokėti už express pedikiūrą ir paprastą (ne ilgalaikį laikavimą) yra šiek tiek per daug. Grįžusi namo: lakas apsitrynęs, nykščiai beveik nusivalę. Gaila ne tik pinigų, bet ir laiko. :/
Pedikiūras
Akvilė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai kaip visuomet išeinu su puikiom ir spalvotom blakstienom! 🥰