Labai maloni meistre, spėjau ir pamiegoti patogiai ir šiltai, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ana•Blakstienų laminavimas
Paulina•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Aciu!
Paslaugą atliko Ana•Blakstienų laminavimas
Gintare•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
antakiai
Paslaugą atliko Ana•Antakių dažymas Henna dažais
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patiko, kad tik įėjus pasitiko. Buvau pirmą kartą, tad neteko klausinėti ar klaidžioti po saloną 🙂
Paslauga atlikta kokybiškai, likau patenkinta.
Ačiū! 😊