Meistre Ana labai maloni, draugiška, savo darbą atlieka kruopščiai ir sąžiningai. Dariausi visas atliekamas procedūras ir likau labai patenkinta. Būtinai grįšiu ir ne karta.
Alina•prieš daugiau nei 4 metus
Rodyti salono atsakymą...
👍👍👍
Ivona•prieš daugiau nei 4 metus
Все очень аккуратно и профессионально!
Спасибо большое!