Anabella_beauty "grožio salonas" Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 3, Vilnius (įėjimas iš lauko pusės), 01111

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
3105 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Buvau sušukavimui. viskas normaliai, stengėsi meistrė
Labai patiko pedikiũras! Lena puiki ir kriopšti meistrė 😊
Nudažė greitai ir tvarkingai, graži forma, tačiau nagai po poros savaičių nagai pradėjo tiesiog trupėti ir lūžti, gelis atšoko nuo paties nago, gadindamas tikrus nagus…. Geliniu dažiausi jau kurį laiką, pas visas kitas meistres lakas tiesiog nuaugdavo ir nieko panašaus nebuvo. Nebesugrįšiu.
Julia yra labai kruopšti meistrė, pedikiūras atliktas labai gerai!
Na tikrai prastai atliktas blakstienų priauginimas, vos po 2 dienų jau iškrito apie 30 proc blakstienų. Meistrė maloni jaunutė mergina, bet jei ji tik mokosi, tai turėtų atsispindėti ir aprašyme ir kainoje.
9
1
9
10
11
540
11