Anabella_beauty "grožio salonas" Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 3, Vilnius (įėjimas iš lauko pusės), 01111

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
3105 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaio visada puikiai atliktas darbas, jau kelinta kart lankausi pas Lena, labai patinka
Siek tiek truksta meistrei Juliai kruopstumo daugiau…
Puikiai
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė viso manikiūro metu dalinosi homofobiškais, neapykantos pilnais komentarais. Manau, kad LGBT bendruomenės žmonės tokioje aplinkoje jaustųsi nesaugiai. Manikiūras taip pat atliktas nekokybiškai, jau antrą dieną byra, tačiau tai net ne esmė - buvo tiesiog kraupu klausyti tokios neapykantos kalbos, sunku patikėti, kad tai dar egzistuoja.
Kaip visada puikiai :) kruopstus darbas, laiko labai gerai.
12
1
12
13
14
540
14