Anabella_beauty "grožio salonas" Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 3, Vilnius (įėjimas iš lauko pusės), 01111

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
3106 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puiki meistrê
Adriana - visada nuostabiai padarytas manikiuras ir priauginimas. Best!!
Rodyti salono atsakymą...
Lena viena iš geriausių mano sutiktų specialistų! Viską daro labai atidžiai, atsakingai ir iš kiekvieno apsilankymo išeinu begalo laiminga:)
Мастер Адриана, очень красивые ногти, работа выполнена очень качественно, уже почти полгода хожу именно к этому мастеру, ногти даже через месяц выглядят идеально.🥰
Rodyti salono atsakymą...
Labai džiaugiuosi, kad pagaliau apsilankiau.Adriana labai kruopščiai ir gražiai dirba. Daug kantrybės turi su mano nagučiais 🥹😁🥰
Rodyti salono atsakymą...
21
1
21
22
23
540
23