Anabella_beauty "grožio salonas" Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 3, Vilnius (įėjimas iš lauko pusės), 01111

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
3106 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai prastai atliktas. Meistre nuimdama nagučius pakomentavo, kad taip blogai padarytų nagų retai netgi pamato
Puiku!
Ногти очень хорошо и чисто сделаны, атмосфера хорошая и мастер очень хорошая 🥰
Rodyti salono atsakymą...
Gražiai atliktas gelinis lakavimas, tačiau po savaitės laiko nuo vieno nago (nykščio) atšoko gelis. Tai tikrai dėl to gaila, bet patys nagai buvo gražiai atlikti, kaip ir norėjau.
Kaip visada tobulai!
31
1
31
32
33
540
33