Anabella_beauty "grožio salonas" Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 3, Vilnius (įėjimas iš lauko pusės), 01111

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
3105 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Tvarkingas ir kruopštus pedikiūras, patogi lokacija
ilgai ieškojau meistrės ,kuri išpylditų visus lūkesčius ir po ilgo laiko radau Lena ,visai netyčia,bet nuo tada vaikštau su tvarkingais,kokybiškai padarytais nagučiais 😊Lena yra savo srities specialisfė 👌 dirba greitai,kruopščiai,atsakingai. ačiū❤️
Puiki kirpėja,patarė kaip pagerinti plaukų būklę.;)
Iki siol viskas labai patikdavo, taciau šiandien nuvylė…. Prancūzinis lakavimas su širdele ant milky spalvos ant vieno nago gavosi išsiliejusi… ko pasėkoje visi nagai milky, o vienas rausvas….. meistrė tai matė.
darbas kaip visada atliktas puikiai,nepriekaištingai!
4
1
4
5
6
540
6