Nagai priauginti gerai,forma,ilgis ir lako padengimas Nuostabu!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Julija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo gerai,labai patiko
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šian lankiausi trečią kartą.Volum blakstienų priauginimas atliktas tobulai.Rekomenduoju
Blakstienų priauginimas
Natalija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai labai patiko
Manikiūras
Ona•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai blogai padaryti nagai…Po proceduros teko ieskotis kitos meistres kuri padare viska is naujo. 30 euru tikrai nebuvo verta moketi! Prancuzas nupiestas labai blogai, korekcija atlikta tragiskai. Net nenoreciau pagalvoti kas butu jeigu butu nagu priauginimas, o ne korekcija.. atejus jau turejau grazius nagus, bet ir tuos sugadino.