Jau seniai nebuvau tokia patenkinta atliktu manikiūru. Tokio kruopštumo ir atidumo meistrė ❤️ kasdien pažiūriu į nagus ir neturiu prie ko prikibti. Tobulai išformavo nagą, suvienodino ilgį, nulakavo idealiai 🥰
Jolita•prieš beveik 4 metus
Невероятно приятная девушка, комфортная обстановка, со стирильностью тоже все в порядке.очень довольна результатом!
Обязательно вернусь!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
YEVA•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dėmesio! Jokiu budu ne eikite pas šita “meistre”!!! Atėjau dėl savo nagų priauginimo korekcijos, bet padengė nagus pagrindu, sakydama, kad tai yra tas pats gelis. Dar ji nupjovė odeles iki kraujavimo, vis dar turiu infekciją ant 3 pirštų. Ji naudojo labai seną dildę beveik visai nedildama,sake, kad viskas gerai ir pažeide nagus.
Blogiausia, kai pradėjo dažyti nagus, negalėjo išlaikyti lako ant nago, ištepe viska. Gale su purvinu pagaliuku vis taisidovo per kraujojancias odeles. Tragedija!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai, greitai
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Update praieto komentaro. Visu pirma, praejus 4 dienoms nuo priauginimo, neliko NEI VIENO nago. Minejote, kad man buvo paaiskinta kodel taip gali atsitikti, taciau taip nebuvo, apie nagu plokstes ipatumus meistre uzsimine tik jau PO priauginimo, kai klausiau del spalvos. Visu antra, nebandau pasiteisinti, kad velavimas i procedura yra normalu, bet kai skambina salono direktore, ir APREKIA, vietoj konstruktyvaus dialogo, tai tas ir parodo poziuri i klienta..