Pedikiūras atliktas gerai, vienintelis minusas - nedidelis spalvų pasirinkimas (tikiuosi ateityje bus daugiau :)
Pedikiūras
Vita•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
patiko
Pedikiūras
erika•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nerekomenduoju šio salono. Visuomet atvykstu laiku, vertinu savo bei kitų laiką, tačiau šiame salone pralaukiau 45 minutes iki kol mane priemė specialistė. Administratorė turėjo mano telefono numerį ir galėjo įspėti jog atvykčiau vėliau, tačiau šito nepadarė, vietoje to- sedėjau laukiamąjame be jokio įspėjimo kiek ir kodėl laukiu bei atšaukinėjau vėliau suplanuotus susitikimus. Niekada daugiau- yra geresnių ir atsakingesnių vietų Vilniuje.
Pedikiūras
Oksana•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Valentina demesinga ir maloni meistre, kruopsciai atliktas pedikiuras. Rekomemduoju