Labai gerai atliko darba. Pasalino beiauganti naga …ta ne kiekviena sutvarko …aciu :) Is to sprendziu , kad profesionali is tiesu :)… svaru, bet prabangos nereiktu tiketis.
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Ruta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedūra
Blakstienų priauginimas
Sandra•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė vėlavo beveik 45 minutes, čia normalu?
Darbą atliko vidutiniškai, ne visi nagai atrodo vienodai nulakuoti, yra bangelių.
Mano nagus nuvalė su šepetuku, po to su tuo pačiu valėsi savo rankas, nusičiaudėjo ir toliau man su juo nagus valė, tad nelabai higieniška.
Turėjau priminti, kad pašlifuotų nafus abejose pusėse nes tik vienoje tai padarė.
Nagai atrodo gražiai, bet vis akita nepatiko.