Andre Team grožio salonas

4,9
2361 atsiliepimai
Laisvės al. 9, Kaunas, 44238
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 20:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
2361 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Ačiū! Kaip visada, puikiai atrodau, puikiai jaučiuos.
Labai profesionali meistrė, rekomenduoju! :)
Oksana yra savo srities profè. Ateini ir sèdi rami - žinau, kad rezultatas džiugins. Ačiū!
Gerdai ir Oksanai didelis ačiū už kardinalius ir nuostabius pokyčius.
viskas tobulai kaip visada - Miglė yra puiki specialistė, kirpimas profesionalus. Ačiū!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Įsivaizduokite efektą, kai susijungia gilios technologinės žinios, tūkstančiai praktiškai atliktų dažymų, nuoširdus domėjimasis naujovėmis ir kūrybingas požiūris į klientą. Tai – Vaidos efektas, kurį ji sukuria kiekvieną kartą savo klienčių plaukuose. Iššūkiai ją uždega. Neįveikiamų technikų – nėra. Tikslumas – visada. Ombre, balayage, airtouch – jos kasdienybė. Tai meistrė, kurianti grožį – grožį mylintiems žmonėms. Išklausanti ir girdinti, ko norite JŪS.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Vaida

Profesionalus14
Išmanantis darbą10
Aukštos kvalifikacijos10
Talentingas8

Apie

Odeta – kirpėjo amatą mylinti meistrė, dirbanti savo malonumui, ir klientai tai jaučia bei vertina. Darbšti, švariai ir tiksliai dirbanti profesionalė, turinti įgimtą stiliaus pojūtį ir skonį. Ją mielai renkasi klientai, mėgstantys stabilumą, nuoseklius sprendimus ir klasiką. Odetos kruopštumas atsiskleidžia ir dažant sruogelėmis ar atliekant cheminius sušukavimus.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Odeta

Aukštos kvalifikacijos19
Profesionalus14
Talentingas9
Dėmesingas detalėms9

Apie

Ernestas - tik ką pradėjęs savo kaip stilisto kelią, tapo TOP meistro Andriau Mašausko dešiniąja ranka. Rūpestingas ir labai krupščiai užduotis atliekantis meistras mokosi plaukų dažymo, kirpimo ir formavimo subtilybių. Paniręs į naująją sritį - aktyviai dalyvauja daugybėje kursų, tad nuolat tobulėja ir gilina savo žinias!

Paslaugos

Plaukai

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Miglė

Išmanantis darbą5
Profesionalus5

Apie

Gerda - energinga, visada besišypsanti, tačiau itin rimtai į savo profesiją žiūrinti meistrė! Negailinti patarimų ir noriai besidalinanti žiniomis stilistė - padės nepasiklysti plaukų priežiūroje ir produktų pasirinkime. Atidi detalėms ir itin kruopšti stilistė, pasinėrusi į koloristiką, plaukų dažymo subtilybes ir atstatančias procedūras - puikiai žinos kaip elgtis su kiekvieno kliento plaukais. O jos darbo rezultatai privers Jus grįžti vėl ir vėl!

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gerda

Išmanantis darbą12
Profesionalus9
Dėmesingas8
Aukštos kvalifikacijos5

Apie

Savo pašaukimą atradusi dar paauglystėje - Oksana, iki pat šiandienos, grožio pasaulyje jaučiasi atradusi save. Stilisto amatą vadindama mylima veikla, meistrė ypatingai džiaugiasi galinti atskleisti savo klientų individualumą, pabrėžti jų privalumus ir kilstelti savivertę. Tobulėjimas ir savirealizacija - kasdieniai jos palydovai, neleidžiantys užsisukti salono rutinoje, o skatinti save eiti meistrystės link.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Oksana

Išmanantis darbą12
Profesionalus10
Aukštos kvalifikacijos10

Apie

Linksma, stilinga ir komunikabili Laura puikiai moka per kelias akimirkas patraukti žmonių širdis, o savo darbu jau per pirmą kartą užsirekomenduoja taip, kad tiek apkirpti vyrai, tiek vakarėliui sušukuotos ar nudažytos moterys tikrai grįš antrą kartą. Viskuo besidominti, labai rimtai ir atsakingai į savo amatą žvelgianti Laura savo kasdieniu darbu byloja: ką darai – daryk puikiai!

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Laura

Aukštos kvalifikacijos6
Išmanantis darbą5
Profesionalus5

Apie

Jovitą ne atsitiktinai supa gausus nuolatinių klienčių ratas: ši meistrė dirba kokybiškai, greitai ir savo srityje visada yra žingsniu priekyje. Kojų, rankų nagų priežiūros profesionalė Jovita yra ypač stipri akrilinių nagų priauginimo srityje, ne vieno čempionato dalyvė, žinanti, kas šiuo metu yra madingiausia ir ką pasiūlyti net reikliausiai klientei.

Paslaugos

Nagai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jovita

Profesionalus5

Apie

“Visą laiką norėjau būt kirpėja, tad mano darbas - man malonumas” – teigia Daiva. Puikiai įvaldžiusi įvairias kirpimo formas bei koloristikos subtilybes, šilta ir draugiška, Daiva geba ne tik puikiai sutarti, bet ir įsiklausyti, patarti, padėti atrasti, kas klientui labiausiai tinka. Kūrybiškumas – dar viena stiprioji meistrės pusė, kurią ji atskleidžia kurdama tiek lengvus šukavimus, tiek sudėtingesnes progines šukuosenas.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Daiva

Aukštos kvalifikacijos7

Apie

Sparčiai tobulėjanti meistrė, kurios darbą vertina ne tik klientės moterys, klientai vyrai, bet ir mažieji mūsų salono lankytojai. Sandra ir savito braižo, puikiai formą jaučianti kirpėja ir dažymų meistrė. Darbšti, atsakinga ir kaskart ieškanti tobuliausio sprendimo asmeniškai jums.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Sandra

Profesionalus10
Išmanantis darbą8
Aukštos kvalifikacijos6
Rūpestingas5

Apie

Vizažo meistrė Emma – vienas sparčiausiai augančių mūsų kolektyvo žmonių. Dalyvavimas kūrybiniuose ir pramogų pasaulio projektuose, atidumas detalėms, kruopštus gilinimasis į savo sritį ir žinių pritaikymas kiekvienai konkrečiai klientei – štai Emmos stiprybės, kurias taip vertina jos paslaugas pasirenkančios moterys ir merginos. Nuo ryškaus vakarėlio ar įspūdingos fotosesijos iki Didžiosios Vestuvių dienos – Emmos įgūdžiai ir idėjos pateisins jūsų lūkesčius visomis progomis.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Emma

Aukštos kvalifikacijos7
Išmanantis darbą5

Paslaugos

Plaukai

Apie

Unison salono patyrusių meistrų išauginta ir į savarankišką meistrystės kelią išleista Justina puikiai perkando savo amato subtilybes ir yra pasirengusi visiems iššūkiams. Draugiška, maloni ir atvira naujovėms, ji be galo kruopščiai ir atsakingai vertina kiekvieną užduotį, stengdamasi pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius – kad į jos kėdę norėtumėte sugrįžti vėl ir vėl.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Justina

Profesionalus5

Apie

Jau nuo vaikystės mėgdavusi šukuoti sau ir draugėms plaukus, Ingrida dirba plaukų stiliste dešimt metų. Pagrindinės jos klientės – merginos ir moterys, kurios gali pas šią meistrę tiek nusikirpti, tiek susišukuoti. Tačiau labiausiai Ingrida įsigilinusi į plaukų dažymo subtilybes – tad norinčioms atgaivinti ar pakeisti spalvą ši meistrė tikrai pasiūlys tinkamiausią variantą. Ingrida visada kartu su stiliaus naujovėmis.

Paslaugos

Plaukai

Apie

Jolita yra didžiulę patirtį turinti, ypatingo kruopštumo meistrė, kurią renkasi reiklios, tikslumą ir užtikrintą kokybę vertinančios klientės. Jolita itin jautri kliento poreikiams, žinanti, kaip spręsti silpnų ar, atvirkščiai, itin vešlių plaukų problemas. Ši meistrė – aktyvi įvairių kursų, seminarų, kūrybinių projektų dalyvė, todėl atsidūrę jos kėdėje išgirsite originalių dažymo ar kirpimo pasiūlymų ir plaukų priežiūros rekomendacijų.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jolita

Aukštos kvalifikacijos17
Išmanantis darbą13
Profesionalus13
Dėmesingas detalėms5

Apie

Andrius – viena ryškiausių figūrų Lietuvos plaukų stilistikos pasaulyje ir vienas labiausiai patyrusių profesionalų, savo darbais ir kūryba formuojantis naujausias tendencijas rinkoje. Andrius yra ne tik kirpėjas stilistas, bendrojo įvaizdžio dizaineris, technologas, bet ir įkvepiantis seminarų lektorius, unikalaus „Pažangiosios koloristikos“ kurso kirpėjams bendraautorius, kūrybinės komandos A-TWINS narys.

Paslaugos

Plaukai

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Tomas

Išmanantis darbą5

Apie saloną

Andre Team grožio salonas
44238 Laisvės al. 9, Kaunas

Andre Team grožio salonas – tai grožio meistrų bendruomenė, garsėjanti nepriekaištingu darbu salonuose ir kūrybinėmis partnerystėmis – nuo žurnalų viršeliams išpuoštų žvaigždžių, tendencijų sklaidos žiniasklaidoje, iki meninių kolekcijų pristatymų. Mums amžius neegzistuoja. Egzistuoja: gyvenimo būdas, stilius, tinkamos formos ir spalvos.

Salone atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Andre Team grožio salonas

Andre Team grožio salonas yra atidarytas pirmadienis - šeštadienis nuo 09:00 iki 20:00. Jis yra uždarytas sekmadienis.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios paslaugos Andre Team grožio salonas yra šios:
Populiariausio paslaugos, , vidutinė kaina yra 44,43 €.
Andre Team grožio salonas galite mokėti vietoje asmeniškai.
Šiame salone naudojami produktai
Nook
Salono apdovanojimai
Top Rated 2023Top Rated 2022Top Rated 2021Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese