Angel SPA

Pylimo 45/2, 01137 Vilnius
4,9
65 atsiliepimai
Pylimo 45/2, 01137 Vilnius

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,9
65 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Labai profesionalus personalas. Malonus, mandagus aptarnavimas bei bendravimas.Jauki aplinka. Nuoširdžiai ačiū Gabrielė už puikiai padaryta masažą,už juos stiprios bet švelnios rankos . Rekomenduoju.
Vladimir Grišin
prieš 14 valandų
Ačiū už jūsų supratingumą ir geranoriškumą. Daugeliui salonų iš jūsų galima tik pasimokyti. Meistrė savo srities žinovė, kolektyvas labai šiltas ir lankstus atsitikus staigiems registracijos pokyčiams.
Kristina
prieš 16 valandų
Pedikiuras ir manikiuras atliktas puikiai!! Deja antakiu korekcija nuvyle, nes kambaryje kuriame buvo atliekama procedera buvo per tamsu ir isejus i dienos sviesa matosi palikti plaukeliai.. labai malonios darbuotojos, taciau salonui truksta svaros ir jos tikrai neprideda viduje skraidancios muses 🙊
Anonimas
prieš 19 valandų
Labai patiko Meistrės profesiunalumas, paslaugas suteikė kokybiškai, paklausė nuomonės procedūros eigoje, vis teiravosi ar noriu kiek nors pataisyti.
Alma
prieš dieną
Labai gera meistre, rekomenduoju
Anonimas
prieš 3 dienas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Angel SPA
Pylimo 45/2
01137 Vilnius

„Angel SPA“ centras yra vienas pirmųjų tokio aukšto ir prabangaus lygio salonų, kuris buvo atidarytas Lietuvos sostinėje ir veikia iki šiol. Mūsų salone dirba ilgą patirtį turintys profesionalai, išmanantys pasaulyje žinomiausių kosmetikos ženklų technikas, pilnai atsiduodantys savo darbui dėl klientų maksimalaus pasitenkinimo!

„Angel SPA“ centre naudojama išskirtinė organinė kosmetika.

Salono erdvės nustebins Jus savo išskirtiniu ir prabanga kvepiančiu interjeru. SPA zonoje Jūs pasijusite lyg senovės Romos imperijos rūmuose, o mūsų darbuotojai padės šį jausmą paversti tikrove.

„Angel SPA“ įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Netoliese mūsų yra nuostabios lankytinos vietos, o visai šalia esančiame skvere yra pastatyta kiaušinio formos 300 kg. skulptūra, kuri pažymi pietvakarinę senamiesčio kvartalo prieigą. Tad jeigu nerasite mūsų pagal adresą, bandykite rasti prie pat „kiaušinio“ skulptūros – tokia vieta vienintelė mūsų mieste ;)

Pasitikėkite mumis ir mes įdėsime visas pastangas, kad paversti Jus gražesniais ir išsaugoti Jūsų grožį ilgam...

Pirmadienis
10:0021:00
Antradienis
10:0021:00
Trečiadienis
10:0021:00
Ketvirtadienis
10:0021:00
Penktadienis
10:0021:00
Šeštadienis
10:0021:00
Sekmadienis
10:0021:00

Masažo salonai netoliese