Labai patiko! Meistrė labai profesionali, maloni, puikiai atliko pedikiūrą ir davė naudingų patarimų ☺️ negaliu atsidžiaugti, kaip puikiai atrodo kojos!
Paslaugą atliko Anžela •Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Indrė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nepriekaištingai atliktas manikiūras 😊 likaj patenkinta. Anžela - super meistrė
Paslaugą atliko Anžela •Nagų papildymas geliu
Kristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktais pedikiūras.
Paslaugą atliko Marija •Pedikiūras
Rasa•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Marija atliko tobūlą pedikiūrą! Labai šiltai ir profesionaliai bendravo. Ačiū!!!